1. birkaç nedeni vardır;

  1. daha sonra okurum bunu
  2. hah işte ben de bunu söylemek istemiştim
  3. tamamen katılmasam da haklı yanları nispeten daha çok
  4. yazana yürümenin öncül ekşını
 2. hayır kullanmıyorum çünkü bağımlıyım.
 3. bu kadar derin anlamlarının olduğunu bilmiyordum. özellikle 4. maddeyi görünce iyiden iyiye ürperdim arkadaş. favladıklarım kusura bakmasın, yürümek için favlamıyordum. cidden :(
 4. kimse de dememiş. yorumun altındaki kutu içerisindeki artı tuşuna tıklayarak favorilerinize ekleyebilirsiniz. tıklayınca favorilere eklendi yazısı çıkacaktır. bunlara daha sonra profil bölümünüzden tekrar ulaşabilirsiniz.
 5. daha çok bilgi içeren başlıkları sonradan kolayca bulabilmek için yaptığım şey. bir de hoşuma giden entryler var favorilediğim, güzel yazıyorsunuz dostlar.
 6. herkes için farklı anlamı ve kullanımı olan sözlük eylemi.

  ben daha çok açık oylama şeklinde kullanıyorum sanırım.

  not: hiçbirinize yürümüyom len. daha çok 'arkandayım moruk' gibisinden.
 7. yazdıklarını çok beğendim. sana katılıyorum demek. ötesi yok.
  ama epeydir sözlüğe yazmayıp bir iki gündür yazdığım hemen herşeyi favorilerine ekleyen benim gibi düşünenler varmış; ne güzel dedirten tüm gönlü geniş insanlara teşekkür etmemi sağlayan seçenek.
  demek yalnız değilim. benim gibi düşünenler var! iyi ki varsınız...
 8. ilginç bir şekilde çok fazla kullandığım şey. niye bilmiyorum ama ilgimi çeken veya bu işime yarar dediğim ve içeriğini beğendiğim her şeyi favoriliyorum. youreads'teki favorileme manyaklarından ( alınmayın efenim, sevdiğim için böyle diyorum :) ) biriyim herhalde. bir sorun çıkar mı youreads bey? ( komisere soruyormuş edasıyla...)