1. sade tasarımlı,fonksiyonel kullanışlı, ve farklı blogları takip edenler için 10 numara 5 yıldız araç.pek çok servisle bağlantılı.çok beğendiğiniz bir post u direk pocket e atıp sonsuza dek saklayabilir ya da programınıza eklemek daha sonra bakmak için evernote a gönderebilirsiniz.belki de beğendiğiniz bir yazıyı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.
  2. android telefonumda kullandigim rss okuyucusu.

    blackberry q10 telefonumdaki rss navvy'yi ozletiyor bana, cok kullanisli bulamadim bir türlü feedly'i. navvyde habere tikladigim zaman web sitesini otomatik olarak okuma modunda hizlica acabiliyorken feedly'de bunu yapamiyorum. yine de marketteki benzer uygulamalardan daha iyi buldugumu soyleyebilirim.
  3. yaklaşık bir ay önce yüklediğim ve çok beğendiğim rss okuyucu. takip ettiğim bütün siteleri buldum ve sayesinde yeni siteler ve bloglar keşfettim. özellikle arama çubuğuna adresi yazmaya başladığınız zaman öneriler çıkarması çok hoş. bazı eksiklikleri de var tabi. örneğin okuduğumuz postlar haber kaynağından kaybolurken ilgimizi çekmeyen postları tek bir hareketle kapatamıyoruz. inoreader'ın da beğenildiğini öğrenince onu da telefonuma kurup bir karşılaştırma yaptım. inoreader'ın arama çubuğunda önerilen siteleri göstermemesi ve ilk arattığım üç siteden sadece bir tanesini bulabilmesi karar vermem için yeterli oldu. sonuç olarak bazı geliştirilmesi gereken özellikleri olmasına rağmen ben feedly'i genel anlamda kullanışlı buldum.