1. bir sapyoseksüel youser olarak başkası adına utandığım durumdur. insanlara gerçekten birşeyler katan sanatsal açıdan zevk veren filmleri izlersin anlarım ama insan böyle şeyleri niye izler bilmiyorum. bir de utanmadan ciddi ciddi kritiğini yapanlar var. biz burda da vinci diyoruz kapital'i, özel göreliliği tartışıyoruz bunlar kalkmış tayt giyen gözlerinden ışın çıkaran süper(!) kahramanları konuşuyor. isteyen izlesin tabi de arada entellektüel aktiviteler de yapın burdan bakınca komik duruyorsunuz çünkü.
  2. saçma bir eylem. ben hep yeni dalga çek sineması ya da en az bir kez erkek poposu görünen bağımsız fransız sinemasını takip ederim. tercihen imdb puanı düşük olanlar tabi.
    sezgi
  3. fantastik şeylerin arasında lord of the rings üçlemesinin de olduğu unutularak böyle bir başlığın girilmiş olmasını ümit ediyorum.
  4. ama şimdi bir erkeğe de tayt ancak bu kadar yakışır yav. taş mübarek. konuşmayalım da ne yapalım? (anca konuşabiliyoruz zaten).
  5. çizgi romanların sinemaya uyarlanması ve ortaya çıkan fantastik film kategorisinden bir haber açılmış başlık. fantastik şeyler değil fantastik filmler diyeceksin.harçlıklarını çikolatayla gazozla yemeyip gidip çizgi roman alan çizgi romanlarla büyümüş nesillerin zamanında okudukları çizgi romanları beyaz perdede görme durumuna saçma demek kürk mantolu madonna kitabının madonnanın hayat hikayesini anlattığını düşünmekle eştir. #fantastikfilmimedokunma