1. "tuz-u guru"

  tür: psikolojik dram

  ruhunu eğitmek için dünyanın dört bir yanına seyahat eden gencin yolu hindistan'ın ünlü gurusu tuz'la kesişir... 22 mart'ta tüm sinemalarda.
 2. invictuz
 3. ''tuz ruhu''

  tür:korku-gerilim
  youreads puanı: henüz vizyona girmediği için bilinmiyor.*

  sıradan bir yaşam süren tuz'un hayatı, yeni bir eve taşınmasıyla tamamen değişir. bir süre sonra evde yalnız olmadığını fark edecektir.

  joseph bishara'nın müziklerine imza attığı film, sizi koltuklarınıza yapıştıracak.
 4. "tuz'la ters anne si"
  tür: romantik komedi

  tuz, mahallede aksiliği ve tersliğiyle bilinen annesi si ile sıradan bir hayat sürmektedir. hareketli bir yaşamının hayalini sürse de annesi si onun için bir engeldir.
  bir gün tesadüfen aşkla tanışır. ama annesi tuz için yine büyük bir engeldir.
 5. " buraları önceden tuzluktu"

  tür: tarih, dram, gizem, polisiye

  - osmancık pirinç imparatorluğun kurucusu pirinçgillerden osmancık; 'piç tuzusu' savaşı sonrası savaşta gösterilen kahramanlığı destanlaştırmak için kendisiyle röportaj yapmak isteyen youreads pirinç yazarlarıyla röportaja ülkenin tarihinden bahsederek başladı. ayın 15ini resmi tatil ilan edip ulusal pirinç şenliği festivali yaptığını açıklayan osmancık, destanın, film olarak savaşın kazanıldığı gün olan 24 şubatta vizyona girmesine karar verdi... peki sonra o röportajcı genç pirinçlere neler oldu?

  24 şubatta sinemalarda
  hubot
 6. daha tuzlu daha öfkeli 7

  tat, haz, baharat, dostluk ve ihanet temaları üzerine kurulmuş tuzlu ve öfkeli serisinin son halkasında tuz, kimyon, pul biber, nane son kez beraber tencere içine geçtiler. serinin son filminde tuzlu ve öfkeli ekibi yan tencereden gelen tarçının intikam planından habersizdir. kimyon kardeşi karabiberin hesabını sormakta ve onu yaralayan şekerin karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. kimyon şekerin kavanozunu havaya uçurduktan sonra bir devlet ajanı olan zerdeçaldan yardım istemektedir ve böylece ekip bir kez daha harekete geçer..
  r2-d2
 7. tuz devri 2: tuz adamın laneti

  tür: teen slasher

  kamp turunun son gecesinde bir çılgınlık yapmaya karar veren gençler, efsanevi tuz adamın ruhunu çağırmaya karar verirler. amaçları sadece eğlenmektir ancak işler kontrolden çıkar ve kamp turu gençler için bir kabusa döner.. acaba tuz adamın öfkesinden kaçabileceker mi? tuz adamın sakladığı sır ne? eylül ayında sinemalarda....

  2016 eylül'ünde vizyona girmesi beklenen tuz devri 2'nin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen ismail hacıoğlu oturuyor. serinin ilk filmiyle büyük bir gişe başarısı yakalayan hacıoğlu, bu filmde de kendinden oldukça emin.. 2016'nın iddialı yapımlarından biri olan tuz devri 2'nin beklentileri karşılayıp karşılamayacağı herkesçe merak konusu, bekleyip göreceğiz..

  yorumlar:

  serkan
  ''voaaaavvvvvv iyi haber diye buna derim işte. aptalca komedi filmlerinden sıkılmıştık, eylül ayını sabırsızlıkla bekliyorum''

  ezgi
  ''ilk film harikaydı, umarım seviyeyi korurlar.. bir an önce eylül olmalı yhaaa''

  kaya
  ''hacıoğlu ancak amatörü eğlendirir. ilk film berbattı, bunun da berbat olacağına eminim. buna vereceğiniz parayı sokağa atarsanız daha faydalı olursunuz kültürsüz cahiller''

  tahsin replys kaya
  ''sizin gibi kendini bir b.k sananlar yüzünden türk sineması bu hale geldi. beğenmiyorsan git recep ivedik izle ezik''