1. "tuz-u guru"

  tür: psikolojik dram

  ruhunu eğitmek için dünyanın dört bir yanına seyahat eden gencin yolu hindistan'ın ünlü gurusu tuz'la kesişir... 22 mart'ta tüm sinemalarda.
 2. invictuz
 3. ''tuz ruhu''

  tür:korku-gerilim
  youreads puanı: henüz vizyona girmediği için bilinmiyor.*

  sıradan bir yaşam süren tuz'un hayatı, yeni bir eve taşınmasıyla tamamen değişir. bir süre sonra evde yalnız olmadığını fark edecektir.

  joseph bishara'nın müziklerine imza attığı film, sizi koltuklarınıza yapıştıracak.
 4. "tuz'la ters anne si"
  tür: romantik komedi

  tuz, mahallede aksiliği ve tersliğiyle bilinen annesi si ile sıradan bir hayat sürmektedir. hareketli bir yaşamının hayalini sürse de annesi si onun için bir engeldir.
  bir gün tesadüfen aşkla tanışır. ama annesi tuz için yine büyük bir engeldir.
 5. " buraları önceden tuzluktu"

  tür: tarih, dram, gizem, polisiye

  - osmancık pirinç imparatorluğun kurucusu pirinçgillerden osmancık; 'piç tuzusu' savaşı sonrası savaşta gösterilen kahramanlığı destanlaştırmak için kendisiyle röportaj yapmak isteyen youreads pirinç yazarlarıyla röportaja ülkenin tarihinden bahsederek başladı. ayın 15ini resmi tatil ilan edip ulusal pirinç şenliği festivali yaptığını açıklayan osmancık, destanın, film olarak savaşın kazanıldığı gün olan 24 şubatta vizyona girmesine karar verdi... peki sonra o röportajcı genç pirinçlere neler oldu?

  24 şubatta sinemalarda
  hubot
 6. daha tuzlu daha öfkeli 7

  tat, haz, baharat, dostluk ve ihanet temaları üzerine kurulmuş tuzlu ve öfkeli serisinin son halkasında tuz, kimyon, pul biber, nane son kez beraber tencere içine geçtiler. serinin son filminde tuzlu ve öfkeli ekibi yan tencereden gelen tarçının intikam planından habersizdir. kimyon kardeşi karabiberin hesabını sormakta ve onu yaralayan şekerin karşısına çıkmaya hazırlanmaktadır. kimyon şekerin kavanozunu havaya uçurduktan sonra bir devlet ajanı olan zerdeçaldan yardım istemektedir ve böylece ekip bir kez daha harekete geçer..
  r2-d2