1. halen hakkında başlık açılmamış olması sanırım yazar ve yorum azlığındandır. yoksa böylesine kült bir kanal hakkında bilgi veya yorum girilmemiş olmasının başka makul bir açıklaması olamaz.
    ulusal kanallar arasında bankası olmayan nadir kanallardan birisidir. maliyet fayda dengesi oldukça ilginç olup türkiye'nin ilk özel yerel kanalıdır.
  2. şu an göbecik atılan sanki baska bir ülkede yaşayan değişik kafası olan kanal. dünya onlara güzel. yandaş havuz kanallarından iyidir yine de kıvırmanın nasıl olduğunu gerçek manada gösterirler.
  3. açık ve net en sevdiğim kanaldır. bir gerçek kesit kuşağı olarak sarı bıyık abi'den, kaleci saçlı abi'den, "hanım baltayı getir" abi'den öğrendiğim çok hayat dersi oldu. hele gürdal abi'den... bir kadın yağlanmaya...aman şey sevilmeye neresinden başlanır onu öğrendim. hele bir "aşkın gözü kördür" filmi var, lan yeni dalga, tarkovsky, von trier bok yemiş oooğlum! filmin hasosu, izlemeden ölünmeyecek tek filmdir o! hele sonra başlayan "aşkıma mani oldun" temalı filmi daha bir şiddetle tavsiye ediyorum, bütün olayların çözüme kavuşturulması bazında true detective s1 le gapışır.

    kendi halinde, natürel medya organıdır. aklı başında taklidi yapıp beyin yakmaz,dürüstçe "hepimiz çizdik kafayı, eğlenin ulan! " der.
  4. koca yürekli yalçın abiyi bana tanıtan kanaldır.