1. bu ilanları "fuck buddy" ilanlarının bir zıttı ya da benim gibi dış görünüşü yüzünden fuck buddy bulamayacaklarını düşünen kişilerin buluştuğu yer olarak düşünebiliriz.

  peki nedir fok buddy? fok buddy, insanların cinsel ihtiyaçlarından ziyade duygusal ihtiyaçlarını karşılamak için cinsel bir amaç gütmeden buluşup, sohbet ettiği ya da çeşitli sosyal aktivitelerde bulunduğu arkadaştır. aslında baktığımız zaman arkadaştan hiç bir farkı yok. evet. :)) ama fazla takılmayın ismi farklı işte.

  edit : ayrıca bakmak isteyebilirsiniz
 2. "o halde ankara'da olan ve gitar çalan youser'ları mesaj kutuma bekliyorum" dedirten başlık.

  çok iyi de çalıyor sayılmam ama maksat eğlence olsun, hem grupla birlikte çalınca insan daha çok şey öğreniyor. sıfır bilgiyle sadece bir grupta çala çala bas gitar öğrenmişliğim bile oldu.
 3. korku filmlerinde öldürülecek ilk tiplerden olarak göbeğim, gözlüklerim ve her türlü oyun bilgimle yarışmaya ankara'dan katiliyorum.

  tavla olur, satranç olur, tabu olur, bilimum video oyunu olur...

  kahve eşliğinde kitaplardan, metal muzikten ve envai çeşit çizgiromandan da sohbet edebiliriz.
 4. en iyisi en güzeli.
  ben de bunu düşünüyordum.
  keşke insanlar fuck body falan değil de güzel güzel arkadaş arasalar, ne kendilerini kullandırtsalar ne kullansalar, diye düşünmüştüm ki birisi başlığı açmış.
 5. ben karabukteyim okul mevsiminde. buranın da yerini bile bilen yoktur diye dusunuyorum. ama olsun. size iyi foklar. :)
 6. bu olayın foku da çıktı demek, tebrikler...
 7. buddy olsunda foktan olsun durumudur.
 8. su çok güzel gelsene

  bana bir kaç senenin öncesinde japonya'da başlatılan uygulamayı anımsattı. 1 saat için kadın-erkek farketmiyor partnerinle sarılarak uyuyabildiğin evler var. amaçta cinsellik yok. bireyin yalnızlıklarını bir parça da olsa giderip aradıkları şefkati bulabilecekleri bir yere ihtiyaç olduğu düşünülmüş. partnerin elini tutmak istersen, göğsünde uyumak istersen ayrıca fiyatlandırıyorlar.
  konuyu dağıtmadan şunu kastediyorum. yalnız insanların bir araya gelmesi gayet normal bi durum fakat biz sokaktaki kendi insanımıza güvenmeyecek hale geldik. hiç tanımadığın birinin yanına gitmeyi göze alamıyorsun can güvenliğinden endişe edeceğin bu ortamda.

  şimdi caponya'da olmak diyorum azizim. sushi aklıma geliyor vazgeçiyorum...
 9. zekice açılmış bir başlık.niyet belli edilmemiş üstü örtülü ama hepimiz biliyoruz fok bodynin sonunun fuck body olacağını...