1. Efsane oyunun 2016 modeli. Öyle bir oyun ki ya delisi olursun ya da nefret edersin ortası yoktur. Benim gibi delilerine sanal bir hayat bahşeder. Saatlerce gerçek dünyayı bir kenara bırakıp bu sanal kimlikle haz alırız. Çoğu kişinin uykusuz geceleri, çalışılmamış finali, kaçırılmış hayatı olmuştur. Sözlerimi güzel bir golle ve saygılarımla noktalıyorum.
    kgn
  2. serinin en rezalet oyunu kendisi. adamlar oyunun çıkış tarihinden 5-6 ay sonra bi büyük güncelleme çıkarıyolar onda da maç motorunda neredeyse sıfır düzenleme. devre arası patchı gelsin o zaman alır oynarım diyenler varsa hiç umutlanmasın. hele ki türkiye ligi oynayacam diyen varsa aman diyim kaçın. türkiye araştırmacısı yine süper işlere imza atmış.
  3. 14 mart 2016 tarihine kadar steam üzerinde sega publisher weekend etkinliğinde %50 indirimli olarak 50 tl'ye satılacaktır.
  4. bir arkadaşımla beraber satın aldığımız güzide serimizin son oyunu. online kariyere başladık, ilk sezonumuzda averajla şampiyonluğu kendisine teslim ettim. o galatasaray menajeri, ben beşiktaş menajeriyim. tarih oyunda bile tekrar ediyor arkadaş!

    editella: bir arkadaşımla beraber aldık derken, o da aldı ben de aldım. iki oyun yani. net bir şekilde yazmamışım, affediniz. hatamı görmemi sağlayana teşekkür ederim.
  5. sol açık olan zivkovic, kristoffer ajer, rodrigo bentancur, borja san emeterio gibi muazzam wonderkidler önerebileceğim oyundur. kendimi kaptırırsam okulun bile uzayacağını bildiğim için oynamaya mezun olunca başladım çocukluğumdaki cm 01-02 heyecanıyla. küçük detayları bile yönetiyor olmak sizi oynarken gerçekliğe yaklaştırır.
    oyunda galatasarayı alıp burak yılmaz, sabri ve umutu satarak içini ferahlatan bir arkadaşın ekran görüntüsüne denk gelmişliğim vardır.