1. bunlardan daha gereksiz bir meslek grubu var mı çok merak ediyorum doğrusu.

  "x takımı y takımını yendi; çünkü x iyi oynadı, y ise kötü oynadı." -- ulan gereksiz herif! mezardaki babaannemin kemikleri de bu çıkarımda bulunabilir.
 2. (bkz: erman toroğlu) bildiğim bu adam kabzımal, eh bir de eski hakem. ama yorumculuğu hepsini solladı. iyi mi peki; asla olmamalı.. futbolu her sene geriye giden bir ülkenin yorumcularından ne olabilir ki?
 3. fenerbahçe turu geçerse bikini giyeceğini(*:giymemiş), beşiktaş'ın bu sezon şampiyon olursa taraftar tarafından yağlı kazığa oturtulmasına razı olduğunu(*:onun yerine yayında canlı yılana sarılmış) söyleyen ahmet çakar ve onun gibiler yerine, ''4-2 biten isveç - norveç maçında, zlatan ibrahimoviç ülkesi adına 3 gol atmak dışında neredeyse sahada yoktu.'' diyen ömer üründül'ü ve onun gibileri izlemeyi/dinlemeyi tercih edeceğim iş dalı.
  (bkz: koyunun bulunmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler.)
 4. aktrollerden hicbir farki yoktur her birisi bir kulubun kopegidir ancak ozellikle fenerbahce yazarlari tam bir veledi zinadir.oyle yorumlar yaparlarki cikip adami yumruklaya yumruklaya olduresin gelir. duzgun bir ulkenin duzgun bir savcisi olsa bu adamlari halki kin ve nefrete sevketmek sucundan dava bile acarlardi o derece yani
  not:akli basinda spor yazarlarini tenzih ederim
 5. bir iki tanesi hariç gerisi inanılmaz gereksizdir...

  (bkz: telegol)
 6. eale