• youreads puanı (2.79)
 1. biraz dur başucumda, kan ter kalmışım uçurumda
  azrail göz kırpsa, ecel bize kucak açsa..
 2. allah kahretsin ki böyle bir şarkı varmış. ben de neden telefonum her çaldığında insanlar bana tiksinerek bakıyor diyordum. çünkü zil sesim anna rf-jump
  cakal
 3. öğrencimin diline dolanan şarkı.
 4. şimdi bu şarkı mı ya. ayrıca çalıntı olması da ayrı bir karektersizlik
 5. saf bir çocuğun yazdıktan sonrası hayatının içine sıçtığını farkettirecek kadar ünlü olmuş şarkıdır.
 6. ya anna rf nasıl güllü'nün 1994 yılındaki şarkısından arak yapabilir ya ulan nerden buldun o şarkıyı da o melodiyi o hale getirdin helal olsun.

  anna rf bu güzel melodiyi kekolaşmadan dinleyebilmemizi sağladın teşekkürler.

  tanım: kanuna uygun şekilde ortaya çıkmış şarkı. tüm bunların başlangıcı için "güllü - her şeyim oldun"
 7. başıma bir şey gelmeyecekse müziğini ve melodisini pek sevdiğim şarkı. yalnız sözler çok kötü be, öyle böyle değil. daha da kötü olan kısmı acayip dile dolanıyor oluşu. hayır durup durup "fakirin paradan haberi yok ama zenginin meyvesini koy votkasıneaa" diye mırıldanıyorum. olmuyor. bu kadar bağcılar edebiyatı benim pofidik ruhuma çok fazla.

  neyse hadi hep beraber! sabah gecenin üstündeeen üstüne düştüm üstündeeeen, üstüne üstlük küskünleeer, geceye küskünler...

  sustum.
 8. bir şekilde insanın aklına ,ağzına takılan söz ve müziğe sahip şarkı. kafamda yer alan melodiye çokta bilmediğim yarısını uydurduğum sözleriyle eşlik ediyorum beni bu cehennemden kurtaracak başka bir şarkı aramaktayım.
 9. israilli anna rfnin jump şarkısından çalınmıştır.

  jump şarkısı kasım 2012'de piyasaya çıkmıştır. bu parçayı çağatay akman birkaç gün sonra anna rf'den alındığını yazmıştır lakin sonra anna rf'nin çaldığını iddia etmişler. gerçek ortada tabi. seve seve çağatay akman ve ekibi anna rf'den bu parçayı aldıklarını yazmak zorundalar yoksa youtube yayına koymayacaktır. iyi oldu yani özetle.

  anna rf grubundan ofir j. rock gereken açıklamayı yapmış: (türkçe altyazı)

  buradan