1. selamlar ve iyi akşamlar hepinize.
  sevgili @bona dea'nın aklına gelen fikir sonrasında olgunlaştırarak başlattığımız gezen kitap etkinliğini anlatayım sizlere. Hermann Hesse'nin başyapıtlarından biri olan knulp'u gezen kitap olarak belirledik. Kitabı ilk okuyan bona bana postaladı, ben de sıralamada benim arkamdan gelen katılımcıya postalayacağım. başlıktaki ikinci entry sıralama listesi olacak böylelikle kendinizden sonra gelen kişinin kim olduğunu takip edeceksiniz. listeye katılmak içinse bana site üzerinden mesaj atmanız yeterli.
  kitabı şu kadar sürede okuyup postalamanız gerek diye bir kural koymadık ancak zaten oldukça ince ve kolaylıkla biten bir kitap olduğundan 10 günü geçirmesek güzel olur.
  kitabın en arka sayfasına yapıştırılmış bir zarf bulacaksınız. Bu zarf kitabın "heybesi" ve içerisinde kitabı sizden önce okumuş olanların yazdıkları yazılar bulunacak. ister kitapla ilgili bir değerlendirme isterse yalnızca bir cümle. alakalı ya da alakasız, heybeyi çok da uzun olmayan yazılarla doldurabilirsiniz.
  kitabımızın içerisinde herhangi bir yeri karalamamaya veya cümlelerin altını çizmemeye dikkat edelim. bizden sonra okuyacak kişinin dikkatini bozacak herhangi bir iz ya da emare bırakmayalım lütfen.
  unutmadan belirteyim, etkinliğe katılmak için youser olmanız şart. yaptığımız liste kişilerin kullanıcı isimleriyle olacak ve bu listeye her şekilde riayet edeceğiz.
  son olarak, kitabı adreslerimize değil de göndereceğimiz kişinin yakınlarındaki herhangi bir posta şirketine yollayacağız. elbette bunun için sizden sonra gelen kişiyle irtibata geçmeniz gerek. irtibatı site üzerinden gerçekleştireceğimizden ve siteden gelen mesajlar için bir bildirim gelmediğinden sık sık kontrol etmenizde fayda var. zira size mesaj atıp nereye yollaması gerektiğini soran katılımcıya 48 saat içerisinde cevap vermezseniz sıranızı kaybetmiş olacaksınız.
  herkese iyi okumalar diliyorum. güzellikler sizinle olsun. sevgiler.
 2. gezen kitap katılımcı listesi

  -- bona dea
  -- lord of the nicks
  -- smyyumtkzgn
  -- mitoz mayoz
  -- otlu peynirli
  -- uzunihsan
  -- clifford clavin

  edit: liste güncellemesi