1. gerçekten anlayamadığım olay. üç beş ağaç için yakıp yıktınız her yeri. şimdi neredesiniz. gezi olaylarında havalar güzeldi. çadırda kızlı erkekli kalmalar falan iyiydi herhalde. bu soğukta tazyikli sudan korkan pembe götlü cihangir solcuları mısınız. ya da tamam tercihinizdir ama ne olması gerekiyor sizin ses çıkarmanız için. padişahlık görüşmeleri yapılsa mecliste siz twit mi yazacaksınız yoksa entry mi.
  2. 9 ocak 2017 tbmm önü polis müdahalesi ve sonrasında yaşananları bilmeden konuşan kişinin beyanı. protesto ediliyor ama nerede bunları verebilecek yürekli televizyon kanalları yahut her türlü medya aracı. yok! neden yok? çünkü ohal var ve kesinlikle taviz vermiyorlar en ufak ses çıkartanı içeri atıyorlar. baskı var tehdit var yıldırma var insanalar ne yapsın daha...

    ömerli'deki piknik yapıp ışid lehine slogan atan yarısından çoğu terörist olan gruba müdahale etme gereği duymayan polisimiz sağolsun bizler ne zaman sesimizi duyurmaya kalksak anında müdahale ediyor. yaşasın demokrasi(!)
  3. böyle konularda trollük yapılmasını doğru bulmuyorum. şu söylenenlere inanmaya ve gezicilere türlü yaftalar yapıştırmaya hazır bir kitle her daim tetikteyken, yapılan ironiyi ya da trollüğü anlamayacak olan bu güruhun eline koz vermeye gerek var mı?

    soruya soruyla cevap vermezdim ben ama başlığı beğenmedim, n'apayım!
  4. gezi olayları sırasında borsadaki yatırımlarım 38.000 tl değer kaybetmişti. biraz toparlanmasını bekleyip, çıktım. çıkış o çıkış, o günden beri borsayla bütün ilgimi, alakamı kestim. yolda görsem selam vermem.