1. ayarlar -> inziva -> gidiyorum ben

  şeklinde ulaşılabilen buton. tek tıklamada hesabı gidik yapıyor. iki tık olsa daha iyiydi. şimdi deneyeyim derken kendimizi uçurabiliriz. tekrar gelmek için aktivasyon alması gerekiyor. yazıları yok etmek içinse yazarın silmesi sonra gidik yapması gerekiyor.

  böylece "silin hesabımı" dönemi de kapanmış oldu. cguy'a sevgiler.
  abi
 2. bir tık olması ufak kazalara sebep verebilir bu sebebiyetle, ''bak emin misin sonra dönüşün zor olur" şeklinde açılır pencere uyarısı verse güzel olur,tatlı olur.
 3. fikrim geldi zikri abi.

  gitmek isteyen youserın sözlükteki bazı kriterlere göre bir takım basit değerlendirmeler sonucu yönetim tarafından gizlice fişlenmesinin ardından gün gelip de sözlükten ayrılacak olması durumunda; söz konusu youserımız haftada bir kez girip 2 yorum yazıp çıkan biri ise bu butona tıkladığında arkada "işte gidiyorum, birşey demeden, arkamı dönmeden, şikayeet etmeden, hiçbirşey almadan, birşeey vermeden" şeklinde müziğin çalması, eğer arkadaş troll bir youser ise "gidiyor gönlümün efendisi" nin çalmaya başlaması ve hatta sevilmeyen, sevimsiz, hayın kosto karakterli biriyse "izmir marşı" ile uğurlanması daha hoş olur.
  fantaziyi büyütecek olursak sevilen arkadaşların bu limandan demir almaya çalışması durumunda ise ayna grubundan "giderken ardından gitme kal diyemedim" şarkısı çalabilir.

  olamaz mı, olabilir. zikri fikri sıçabilir.