1. hayatımda gördüğüm en iyi ve en kolay kullanıma sahip gif üretim uygulaması.

  bu güne kadar hiçbir yazılıma para ödememiş olmama rağmen, ilk kez bu uygulamaya para ödedim ve satın aldım (hem reklamsız kullanmak için hem de adamlar gerçekten yapmış, saygı duydum ve 1usd ödedim.)

  web sitesi: www.giffingtool.com

  yazılımı satın alma zorunluluğu bulunmamakta, download kısmında "download now, buy later" diyerek programı indirmeniz mümkün.

  ayrıca programın belirli bir fiyatı bulunmamakta. minimum 1usd olmak üzere istediğiniz miktarı ödeyebilirsiniz. (bkz: pay what you want)

  paypal üzerinden ödeme yapılması mümkün * ödeme yaptıktan sonra sistemin sizi yönlendirdiği sayfa üzerinden uygulamayı download etmek mümkün.

  uygulamayı bir kez satın aldıktan sonra, güncelleme geldiği taktirde, web sitesinde bulunan güncelleme formunu doldurarak yeni versiyonu talep edebilirsiniz. yani her güncelleme sonrası yeniden satın almak gibi bir durum yok.

  ücretli ve ücretsiz versiyon arasındaki tek fark, ücretsiz versiyonu kullandığınız taktirde, gif'in en alt kısımda, bir şerit halinde web sitesinin adresi/reklamı çıkmakta. bunun dışında hiçbir özellik farkı bulunmamakta.

  uygulamanın toplam boyutu 12mb civarında. bu yüzden güncellemeler yeniden indirmek problem olmuyor.

  ne photoshopa, ne de diğer programlara gerek kalmadan zahmetsizce gif üretebiliyor veya istediğim gibi düzenleyebiliyorum. gif üzerine ilgisi olan, uğraşmayı seven herkesin hoşuna gidecek bir program kısacası.

  örnekler:
  (bu gifleri, 9gag'da artık video formatında sunulan görsellerden aldım. önce video olarak indirip, programla gif'e çevirdim.)
  1. not paid v. - http://i.imgur.com/sXPKQBY.gifv
  --uygulamayı satın almadan kullandığınızda,

  2. paid v. - http://i.imgur.com/lJDBLCs.gifv

  3. paid v. - http://i.imgur.com/C5FTrMA.gifv