• izledim
    • izliyorum
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (8.00)
gilmore girls
hayali stars hollow kasabasının seçmece ve hafif kaçık sakinleri eşliğinde arkadaşlık, aile ve hayat üzerine esprili bir yapım olan gilmore girls, kasabanın vazgeçilmez karakterleri anne lorelai ile kızı rory'nin yaşamları üzerine odaklanıyor.

otuzlarındaki lorelai gilmore geçmişinde yaptığı hataları, en yakın arkadaşı olan kızı rory'nin de tekrarlamaması için elinden geleni yapan bir anne. ikisinin de aynı ilgi alanlarına, aynı zekaya, aynı kahve bağımlılığına ve aynı gözlere sahip olduğu düşünülürse aynı tecrübeleri yaşamaları büyük bir olasılık. rory'nin, lorelai'dan daha ciddi bir kişiliği olsa da özellikle aşk ilişkilerindeki eğilimleri annesinin kızı olduğunu gösteriyor.
  1. netflixte görüp izlemeye tekrar başladığım dizi. orta okuldayken annemle her akşam izlerdik. o zaman digitürkte yayınlanıyordu. şimdi tekrar o günlere dönmüş gibiyim. çok mutluyum.annemi arayıp kesinlikle luke gibi birini bulmalısın diye taciz edip duruyorum.*swh annemle ne kadar özel ve güzel bir ilişkimiz varmış meğer bu dizi sayesinde daha iyi anlıyorum .
    sec