1. sizleri tanımıyorum ama her biriniz ayrı ayrı özel ve de sevgi dolu tatlı insanlarsiniz hepinize günaydınnnnn :-* :))
 2. bir şarkıyla, belki ilgini çeker diye atılan bir linkle veya başka ilginç bir şeyle (belki günün fotoğrafı) soslanmış olanı makbuldür. onun dışında 20 kb bir şey özel hissettirmemeli bence. ne kadar çaba harcanıyor üzerinde ki özel hissettirsin.
  stars
 3. bana gelmediği sürece pek ilgimi çekmeyen mesaj.
 4. bugün de gelmeyen mesajdır.büyük ihtimal yarın da gelmeyecektir.
  lapis
 5. günaydın mesajı istemeyen ya da en azından önemsemeyen sevgiliniz varsa; ondan sakın vazgeçmeyin, sıkı sıkı sarılın, başınızın üstünde taşıyın, derdini derdiniz bilin, övgülere boğun.
 6. gelen varsa dubtrack'te günaydın mesajı atacağım kendilerine (30-45 dk kadar)

  (tık)
  stars
 7. önemsenmek, sevgi adlı hissin bir dışavurumu mudur? yoksa doymayanı doyurmak için oynadığımız süregen bir oyun mudur?
  sizi önemsemeyene günaydın mesajı atabilecek kadar yüreğiniz var mı? ne gurur kırıcı bir davranış değil mi? ne gurursuz der insanlar. hayır, sandığınız gibi değil.
  gerçek aşkları ayırt eden neden ayrılık?
  gerçek sevgiye götüren şey neden nefret?
  beni sana getiren şey nedir mavi? ayrı olmakla mı mümkün birleşmek? yoksa birliğe ispat çabası mı? maviye olan hasretim mi? yoksa kızıllığımı mı görmek istiyorum sende? her defasında beni sana getiren şey nedir?
  dünya dönmese ve ben yaşlanmasa idim, ölmese idim, sayanlarla biz de sayar mıydık zamanı? bana gelmeyeli kaç yıl oldu? sana gitmeyeli kaç güneş doğdu? zaman yok. ilüzyon seni de yanıltmasın.
  günün aydın olsun mavi.
 8. her gün atmak isteğiyle uyanıp atamadığım. olmuyor cesaretim yok. çok zaman geçti. yine de günaydın. mutlusundur dilerim.
 9. kimin umrunda ki.
  günümün aydın geçmesini dilemek yetmiyor üzgünüm. bizzat aydınlatılabilir. zor değil bi insanı mutlu etmek.
  tribi kime atıyorum acaba
  parov
 10. sevdiğiniz kişiden geliyorsa güne mutlulukla başlamanın sebebidir.