1. Yani allah affetsin de şurda da görüleceği üzere bu nedir ? İsteyen istediğine verir tabi de biraz abartı oluyor sanki Neyse darısı başımıza deyip çok kurcalamayalım.
 2. adam şairdir belki. iyi sevişiyor da olabilir tabi. düşünmemek gerek fazla.
 3. bu tezi öyle böyle çürütmüyor değilim. bırakın güzeli, nefes alabilenle bile beraber olmayarak tezin varlığını ortadan silebilirim.

  not: belki bi miktar mütevazi olmuş olabilirim. belki de çok mütevaziyimdir.

  sadede gelirsek güzel kadınların çirkin erkeklerle beraber olmaları diye bi şey var ama yüzdeliğe vurursak %2 gibi bi sayıya tekabül eder. konuşmaya bile gerek yoktur.
 4. bize ne, belki kadın onda bir şeyler buldu. ne olduğu da bizi ilgilendirmez.

  ne olabilir bunlar. para, saflık, masumiyet, güler yüz, romantizm, ilgi, şefkat, sevgi vs... bir şeyler bulmuştur ve birliktedir ama bu bizi ilgilendirmez.
 5. bunun asıl sebebi özgüven ve karşındaki güzel kızı kendinden üstün görmeme ile bağdaşır arkadaşlar. güzel kızların yüzde sekseni gerçekten ya yalnızdır, yada toplasanız bir veya iki tane sevgilisi olmuştur. bunun ise tek bir sebebi vardır; erkeklerin güzel kızlara yaklaşma korkusu! bunu da ne ile aşarız? özgüven.

  kendine güvenen bir erkek, kaybedecek bir şeyi olmadığını bilen bir erkek kızın yanına bunun bilinci ile gittiği zaman her halükarda kızı elde edecektir. ama sen kendini kızdan altta görürsen, kız seni istemez. çünkü hiçbir kız, hiçbir kadın, kendisini güçsüz hisseden bir erkekle birlikte olmak istemez.
 6. fi tarihinde ben henüz çok gençken benden büyük bir kız arkadaşım vardı. birisi kendi kendine böyle söyleyince ben olsam ben de gıcık olurum ama ben ortalamanın bir hayli üzerindeydim, arkadaşlarım onun da çok güzel bir kadın olduğunu söylerlerdi ama bence vasattı. bir gün o ve ben bir yerlerde takılırken çok güzel benim yaşıtım bir kız ve kız arkadaşımın yaşıtı vasat bir adam elele, sarmaş dolaş, öpüşe koklaşa geçtiler. ben de bundan istiyorum, bu kızın bu herifle ne işi var dedim. kız arkadaşim hemen ne biliyorsun belki yatakta çok iyidir dedi. ben de belki ben ondan iyiyimdir, ben de denenme hakkımı istiyorum diyip peşlerine düşmeye kalktım ama kız arkadaşım gel buraya diyip, bırakmadı.

  bu da böyle bir anımdır.