1. insan evladıdır. ama yine de biraz aynaya bakmasında fayda var.
  baran
 2. içi pis değilse sorun olmayacak kadındır. keşke aklı fikri kötülüğe çalışan insanların aynada, gerçek yüzlerini görebilseydik.
  ozumm
 3. içi kötülük kaynayan kadın <dış görünümü beğenilmeyen kadın < kendini güzel zanneden ama beğenilmeyen kadın.


  not: çirkin demedim çünkü çirkin sıfatını bir kadına bir canlıya yakıştırmak mecazi anlam dışında fazlaca gurur kırıcı olabilir, kullanıma dikkat etmek hatta hiç kullanmamak bile gerekir diye düşünüyorum.bu da buraya küçük bir farkındalık olsun sayın youser halkı.
 4. bu kadınlara nefret kusmak niye her yerde var? niye bundan prim yapmaya çalışılır? güzel ya da çirkin kavramı neye göre, kime göre? yapmayın , etmeyin youreads'i çöplüğe çevirmeyin. okumaktan tek keyif aldığım sözlüğü diğerlerine benzetmeyin.

  tanım: kendini bilmez , densiz bir işgüzarın tespit sıçması.
 5. çirkin kadınları bir bir ortaya çıkaran başlık. kadınlardaki bu alınganlığı anlamadım gitti. eleştiriye gelemediklerini de görmüş olduk.
  baran
 6. bir erkek olarak rahatsız olduğum başlıkta nitelenen kadındır. yapmayın arkadaşlar. bu cinsiyetçi başlıklar yüzünden ekşi okurken midem bulanır oldu. her insan kendine güzeldir. tartışılacak bir durum yoktur.
 7. (bkz: nazerovye)

  çirkin kadın yoktur ,az vodka vardır .
  belit
 8. güzel olup iletişim kuramayanlardan daha fazla özgüvene sahiptir. aynı gamdan çalıyorsanız belki sevişmezsiniz ama muhabbet edebilirsiniz. belki de sevişirisiniz. bu sizin bileceğiniz bir şey. ama yine de muhabbet edersiniz.