1. ben bazen birinden hoşlanınca onun insan olduğunu unutuyorum ve hapşırması, hasta olması, su içmesi bile itici gelebiliyor.
  çünkü sevdiğim kişi mükemmeldir, melektir vs duygular yüzünden.
  bu yüzden benim için baya özellik vardır gözümden düşüren ama sonra kendimi silkeleyip onun da insan olduğunu kendime hatırlatmamla bu özellikler azalır.
 2. kalbindeki cirkinligi farkettiginiz andir.
 3. birçok sebep olabilir tabii ki ama benim için sadakatsizlik, o güzel kişiyi en çok cirkinlestiren şeydir. maalesef günümüzde de sadakatle ilgili çok bir şey kalmadı. ondandir bu soğukta usumelerimiz.
 4. Scorp denilen embesil turnusolunu kullanması, snapchat denilen siksikin köpek animasyonu mudur her ne boksa işte öyle köpek suratlı fotoğraflar çekinip bunu sosyal medya hesaplarında utanmadan paylaşabilmesi*, sanki çok önemli bir kişilikmiş, ne yaptığı milleti ilgilendiriyormuş gibi aptal saptal tweetler atması, whatsap'da arkadaşlarıyla arasında geçen, kendince komik olduğunu düşündüğü sohbetlerin ekran görüntüsünü bok varmış gibi paylaşması. Kendinlerini çok eğlenceli, orjinal tipler olarak görmelerine rağmen uzaktan bakınca bir avuç geri zekalıdan başka bir şey değiller. Tinder'a yorum bile yapmayacağım, o boku kullanan birini görünce zaten şu şekilde hissediyorum: ***

  Önüne gelen sapyoseksüelim diye geziyor ama ben sapyoseksüel değilim. Karşı cinsin zekası beni cinsel olarak tahrik etmiyor fakat karşı cinsin aptal olması benim ondan bok gibi tiksinmem için yeterli bir sebep. Çok güzel olması, fiziği v.s. umrumda değil. Belki belli oranda sapyoseksüel dürtülerim var ama birinin sapyoseksüelim diyebilmesi için karşı cinsin dış görünüşünden bağımsız olarak, tabiri caizse yüzüne bakılmayacak birini sırf zeka seviyesinden dolayı arzulayabilmektir. ***Temsili*** Benim için öyle bir durum söz konusu değil ama zeki, eli yüzü düzgün, ortalama fiziğe sahip bir kadını nice aptal barbie'ye değişmem.
 5. birçok neden var ama cak cak sakız çiğnediğini gördüysem bu onu son görüşüm olur muhtemelen.
 6. fazla güzel/yakışıklı olması. bu kadarı biraz şov bence deyip soğuyorum.
  sezgi
 7. tabii ki benimle ilgilenmemesi. hıh.
 8. bölüme ilk geldiğimde hoşlaştığım insan calculus hocasına o kadar basit bir soru sorduki,adını öğrenmeye tenezzül etmedim.hala da bilmiyorum.
  eale
 9. aptalsa kral olsa işim olmaz...
  laubali ise güle güle...
  bir de mide bulandıran hareketler yapıyorsa...
 10. fanatizm. siyaset,spor,inanc vs.konu farketmeksizin