1. youreads'te engellediğim 3 kanaldan birisi. diğerleri de siyaset kanalı ve spor kanalı. yeri gelmişken işin doğrusunu da söyleyeyim, bu kanallarda moderasyon yapmayacağımı yetkili mercilere bildirdim. bilmediğim takip etmediğim anlamadığım ve bilmek, anlamak, takip etmek istemediğim konularda herhangi bir eylem içine girmeyi doğru bulmuyorum.
  abi
 2. "bakın ne yaptı", "bu yasa herkesi ilgilendiriyor", "şok eden gelişme", "devrim gibi karar" tarzı başlıklara sahip yarı pornografik gazete sayfalarına girmektense, yazarlar tarafından seçilmiş sadece başlığından bile anlaşılabilecek şekilde gelişmelerden haberdar olmayı ve kullanıcıların yorumlarını okumayı tercih ediyorum.

  istemeyen engelleyebilir, gidip haber sayfalarından okuyabilir ya da dünyadan bir haber yaşamayı tercih edebilir ancak sözlükte bulunması elzemdir.
 3. Youreads'teki magazin haberleri eksikliği dikkat çekici.

  Her ne kadar fularlı olsak da ne biliyim celebrity mevzular ilgi çekicidir genelde.
  Yakın zamanda her ne kadar kendisi red etse de bir ebru şallı vakası yaşandı bu memlekette. Gerçek olup olmadığını bilmiyoruz sonuçta, yorumlamak hata olur.

  Bu sebeple araştırmacı gazeteci olarak denk geldiğim eski ama önemli bir haberi paylaşmak istiyorum sizlerle sevgili yuzırlar.

  el turco

  Not: kanal başlığı bulamadım buraya açtım.