1. şu ülkede teknik direktörlere çöp muamelesi yapılması trajikomik bir hadise artık.her .kimleri günah keçisi ilan etmedi ki bu yeşil sahalar, del bosque geldi onu harcadık, takımlar kendi alt yapılarından yetişen potansiyel isimleri sırf kasalarına daha az para giriyor diye harcadılar.bu kafayla morinho gelse onu da harcarız.çünkü istikrar sabır diye bir şey yok bizde. bir sene şampiyon olamıyorsa, gönderelim gitsin, hatta üç kupa alıyor.ertesi sene daha ligin ortasında böyle ayrılma süsü verilip iyi bir hoca yollanıyor.hocalar elinde sihirli değnekle bir barcelona yaratamaz.yapmaları gereken, eldeki ekonomik kaynaklarla takımın eksikliklerini düzeltmek, çeki düzen vermek, kondisyonel anlamda her maçta üst düzey bir takım çıkarmaya çalışmak.

    ama bizde her teknik direktör kurtarıcı olarak bir baskıyla göreve getiriliyor sonra bir sene isterse şampiyonlar ligini kazansın ertesi sene iyi gitmiyorsa gönderelim gitsin zihniyeti.

    arsen wengen yıllardır arsenal'de altın çağlarından çok başarısız olduğu döneme kadar yine de takımın başında tutuluyor.sürekli herşey çok iyi gidemez zaten.yazık oldu diyorum.bu kafayla diyorum ya morinho da gelse felix magatdh da gelse fark etmez.onları da harcarız biz. altyapısal reformlar olmadıkça, asla bir avrupa standartına ulaşamıycaz.böyle ya şans eseri yıldızların son demlerinde iyi zamanları bize denk gelir, ya şans eseri iyi bir kuşak yakalar kupa alırız.ama bu kafayla anca kollektif başarı paylaşımı değil süper yıldızlar imparatorlarla fantazi futbol dünyasında var oluruz.
  2. galatasaray'ın içine eden adam.galatasaray'ın bülent korkmaz'dan hiç ders almadığının göstergesi. bülent korkmaz gibi bu adamda bir anadolu takımında biraz başarılı oldu diye getirildi,sonuç aynı.gittiği her takım batıracak yetenekte .
  3. 3 kupa kaldırıp galatasaray tarihine geçmiş teknik direktör. kariyerinin daha başında ilerde tekrardan galatasarayın başına geleceğini düşünüyorum.