1. selam, evet o benim.

  bilmedigim bi konuda karsimdakiyle tartisamayacagim icin tartismiyorum, bildigim konulari da iyi biliyorum. yani cokta zor bisey değil, cidden enine boyuna bilmiyorsan sus otur.

  bu arada kesinlikle emin olmadan tartismaya girmem, yanlis anlasilmasin :d
 2. bana mark twain'in "asla aptallarla tartışmayın. sizi kendi seviyesine çeker ve sonra tecrübesiyle yener." sözünü hatırlatan insanlardır
  sari
 3. genelde haksız olan insandır o aynı zamanda. siz insan gibi tartışmaya çalışırsınız, o ise sizi inadına sinirlendirir.
 4. özelliklerinin her bilinçli insanda olması gereken insandır. haklı olduğu halde haksız duruma düşmemeli insan.
 5. çokta akıllı değildirler
 6. hiç uğraşamam . bir kaç cümle sonunda anladıysam lafın bir yerlere varamayacağını 'evet evet hı hı ' diyerek konuyu kapatmaya çalışıyorum. yeterince zeki ise karşımdaki veya beni tanıyorsa gerçekten susuyor. yok değilse haklı olduğuna inanıyor. var çevremde böyle arkadaşlarım hele biri avukat allahım ne çene var adamda. sonuç olarak her konuda haklı olamazsın haklı olduğunu sanırsın.
 7. babam...
 8. sabit fikirli insandır.sadece kendi bildiği şeyin doğru olduğuna inanır ve hiçbir şey onun bu inancını değiştiremez.hal böyle olunca da ne olursa olsun kendine göre haklı çıkacaktır.