1. yalnızlığa kendisini alıştırması gereken kişidir çünkü bu bencillik ona bunu vaadeder...
 2. selam, evet o benim.

  bilmedigim bi konuda karsimdakiyle tartisamayacagim icin tartismiyorum, bildigim konulari da iyi biliyorum. yani cokta zor bisey değil, cidden enine boyuna bilmiyorsan sus otur.

  bu arada kesinlikle emin olmadan tartismaya girmem, yanlis anlasilmasin :d
 3. bana mark twain'in "asla aptallarla tartışmayın. sizi kendi seviyesine çeker ve sonra tecrübesiyle yener." sözünü hatırlatan insanlardır
  sari
 4. genelde haksız olan insandır o aynı zamanda. siz insan gibi tartışmaya çalışırsınız, o ise sizi inadına sinirlendirir.
 5. "haklı olmak mı isterdin yoksa mutlu olmak mı?' sorusunun genellikle mutsuz öznesidir. öyle ki, çoğu zaman öfkelendirir haklı olmak. en olmayacak şeylerde, en beklemediğiniz insanların " baştan sona haklısın, bütün sitemlerinde haklısın, ama..." lı cümleleriyle histerik nevrozlar geçirmek dahi mümkündür.

  haklı olmak önemsiz bir ayrıntıdır. mühim olan, eşşek gibi haksız olduğunuz bir anda, gerekirse sabaha dek özür dileyebileceğiniz birinin hep, hiç olmasa uzunca bir süre sizinle olacağını bilmenin verdiği huzur, mutluluktur.

  haklıyım, oradan biliyorum. *
 6. özelliklerinin her bilinçli insanda olması gereken insandır. haklı olduğu halde haksız duruma düşmemeli insan.
 7. çokta akıllı değildirler
 8. gerçekten haklı değilse, manipülasyon yoluyla haklı çıkmaya çalışıyorsa ve siz bunu fark edip tartışmayı bıraktığınızda kazandığı ve o konunun kapandığı fikrine kapılıyorsa... daha fazla konuşamiyciim sözlük. hep haklı bir adam gitsin nasaya yönetici olsun.
  stars
 9. hiç uğraşamam . bir kaç cümle sonunda anladıysam lafın bir yerlere varamayacağını 'evet evet hı hı ' diyerek konuyu kapatmaya çalışıyorum. yeterince zeki ise karşımdaki veya beni tanıyorsa gerçekten susuyor. yok değilse haklı olduğuna inanıyor. var çevremde böyle arkadaşlarım hele biri avukat allahım ne çene var adamda. sonuç olarak her konuda haklı olamazsın haklı olduğunu sanırsın.