1. özendiğim insandır. hiç izlemiyorum desem yalan olur haberlere falan bakıyorum ama gerçi haberler de aslında biz bir şey bilmeyelim diye var ya neyse.
 2. evde ses olsun diye televizyonu açık bırakan bir toplumuz. çok nadir de olsa izlemeyenler vardır. keşke hepimiz öyle olsak. artık gerçekten hiç bir katkısı olmayan saçma diziler, talk show olduklarını iddia eden rezil programlar ve felaket tellalı gibi kötü haberden başka birşey vermeyen haberlerle dolu televizyon.
  sadece vakit öldürme aracı.
 3. cnbc-e' nin kapanmasından sonra sadece cnbc-e dizilerini izleyen insanların da bu gruba dahil olduğu düşünülürse sayısı hiç de az olmaması gereken güruh.

  başıma birşey gelmeyecekse ben de -dönemsel olarak- çoğunlukla izlememekteyim. işsiz kaldığım bikaç aylık 2 dönemde de evlendirme programları dahil herşeyi izlemiştim. tam flaş tv izlemeye doğru olay çirkinleşmeye başlayacakken iş buldum.

  şu anda sadece internetten dizi izliyorum.
 4. izleyecek bir şey varda ben mi izlemiyorum? futbolda ronaldinho gibi çalım atan, thierry henry gibi plase vuran, zidane gibi jübilesinde kafayı gömen biri var da ben mi 2 yıldır şampiyonlar ligi dahil bir maçı tamamen izlemedim. kuşçu gibi hikaye anlatan, kültigin gibi mahalle dayısı, nusret baba gibi ağırbaşlı biri var mı ki ben izlemedim? kaptan tsubasa gibi takım oyunu ve arkadaşlıktan bahseden,dragon ball gibi hayal gücünü etkileyen çizgi film var mı?(izleyipte kamehameha dalgası yapmaya çalışan tek ben değilimdir değil mi) yabancı dizilere ısınamıyorum, yerli dizilerde sarmıyor,şimdilik kitaplar ve sinema ile idare ediyoruz bakalım...
 5. televizyon izlememek değilde daha çok diğer teknolojik aletlere yenilmesi yüzünden bu durumda bizim renkli kutu, tabi zamanla yayınlanan dizilerin filmlerin canlı yayınların kalitesinin düşmeside su serpiyor bu duruma.

  uzun süredir televizyon izleyen biri değilim.haftasonu cnbc-e nickelodeon kuşağını, babam sayesinde keşfettiğim trt1 western kuşağını ve gününü hatırlamasamda ulusal ressamımız "belki şurada iki çift kuş vardır" cümleleriyle kendisini sevdiren bob ross amcamımızın resim sevinci adlı programını kaldırmasalardı şu televizyondan hala izlemeye değer birşeyler olacaktı. son dönemde de gülhan'ın galaksi rehberi benim için sürekli olacaktı ki onuda kaldırdılar. iyi b.k yediler.

  neyse ki öğlen kuşaklarımız bu kaldırılan programların yerlerini dolduruyorda, zuhal topalla evleniyoruz.
 6. çizgi film kanalları dışında izlemiyorum.

  yaş 20.
 7. içsel varoluş egolardan sıyrılmak benliği kavuşma derken 3.gözünü açmıştır
  belit
 8. daha az zaman öldüren insandır, ben de arada bir annem poyraz karayel açmamışsa evde televizyonun varlığını bilmem.
 9. televizyon yayını izlememekten ayrılmalıdır. zira netflix, youtube, harici bağlantılar* ile televizyon izlenilir.
  ilgaz
 10. televizyon izlememesinin sebebi; bütün gün telefondan veya bilgisayardan, video, snap, vine, stream, dizi izlemek ise bir boka yaramayan durumdur. ha yok tv izlemiyorum atomu parçalıyorum diyorsa ne ala, götümüzün kenarında yeri vardır.