1. kendisine bir adet yapıştırıcı gönderelim de bu iddiasını yapıştırıp bir sanat eserine dönüştürsün.
  2. ülkede ne olsa darbe girişi artık bunlar için. kendileri dışında herkes suçlu herkes sorumlu. aynaya bakmaya utanmıyorlar mı acaba ? saldırı haberini ilk duydukları anda bizim gibi eşi dostu için endişe duymak yerine bunu nasıl fırsata çeviririz diye mi düşünüyorlar. nasıl bir beyin bu aklım almıyor.
  3. şuna feci kızıyorum; istedikleri gibi atıp tutuyorlar. istedikleri gibi at koşturuyorlar, içlerindeki irini kusuyorlar, herkese ve her şeye karşı iğrenç açıklamaları var, hazır.. kutsallık onlara göre çok başka ve yeri geldiğinde ezip geçebiliyorlar. fakat ben bunlar için iki çift laf edemiyorum. kuduruyorum, içim içimi yemiyor, parçalıyor resmen. edemiyorum çünkü ahan da yargılanırsın, tıkarım seni her hangi bir yerde yakalarsam diye tehdit ediliyorum..

    ki bu denli düşünen tiplerin bir kısmı da ailem de var ne yazık ki.. bir onlara gücüm yetiyor ama beyhude çaba...
  4. hayalini kurduğu başkanlık sisteminde başkanın hareminde yer almak için her şeyi göze alan insan artığı saçmalığı
  5. arkadaşım ne gezi parkıymış ya. ulan bir kez istediğiniz olmadı ya nasıl bir acı çekiyorsunuz senelerdir. gördünüz işte lan biz ayağa kalkınca sizin istediğiniz olmayacak. bunun korkusundan ileri gelen akıl dışı çığlıklar atıyorsunuz her fırsatta. evet korkun! o gün geldiğinde dünya üzerinde hiç kimsenin tatmadığı acılar içerisinde ölmenizi ve sayenizde acı çekmiş olan her insanın da bunu görebilmesini dilerim. belki refleksleri yavaş çalışan bir milletiz ama o gün gelecek!

    edit:noktalama