• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.67)
hodejegerne - morten tyldum
norveç'in en başarılı beyin avcısı olan roger kendi olanaklarının ötesinde lüks bir hayat yaşamaktadır ve bunu devam ettirebilmek için ikinci bir iş olarak sanat eseri hırsızlığı yapmaktadır. bir galeri açılışında tanıştığı eski bir paralı asker olan clas'ın nadide bulunan, değerli bir tabloya sahip olduğunu öğrendiğinde tabloyu ele geçirmek için her şeyini riske eder. hazırladığı müthiş bir planla birlikte tabloya sahip olan yetenekli adam, peşine düşen deneyimli askerden kaçıp saklanmaya çalışacaktır.
 1. başrolünde aksel hennie ve game of thrones'un jaime lannister'ı nikolaj coster-waldau'nun yer aldığı aksiyon - gerilim türünde başarılı bir norveç filmi. filmde aksel hennie oyunculuğuyla kendine hayran bırakıyor. olay normal akışında seyrederken, birçok ters köşeye maruz bırakıyor seyirciyi. sonu sürprizli filmler kategorisine girecek, izlenmesi gereken bir film.

  !---- spoiler ----!

  kendimi tanımıyor olabilirim ama insanları tanıyorum. bunun üzerine bahse bile girerim.
  - adım roger brown.boyum 1.68. ve bir şey daha, bu boy bana yeter de artar bile..

  !---- spoiler ----!
 2. hollywood yapımı birbirinin tekrarı macera filmlerinden sıkılanlar için on numara beş yıldız filmdir. her saniyesi aksiyonla dolu sürprizlerle dolu bir film.