• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.60)
homeland
nicholas brody 2003'ten beri kayıp bir deniz çavuşudur ve öldüğü sanılmaktadır. fakat brody, 8 yıl sonra bir tatbikatta, terörist sığınma evinde bulunur ve devlet tarafından "kahraman" olarak nitelendirilir. carrie anderson bir cia memurudur ve brody'nin el kaide'ye çalıştığını, onlarla iş birliği yaptığını ve abd'ye saldırı gerçekleştirme planları olduğunu düşünmektedir.
 1. cia'li, ajanlı, teröristli sürükleyici bir showtime dizisi.
  di
 2. başroldeki kadının ekrandan çıkıp yanınıza gelecekmişçesine gerçekçi oynadığı dizi.
  edit: imla
 3. claire danes'e ilk iki sezonuyla iki sene ust uste emmy ve altin kure odullerini kazandiran, buna ragmen ucuncu sene kazanamayinca haksizliga ugradigini dusundugunuz dizidir.
 4. şahsen bölümlerin yarısında ağzım açık kalakaldığım dizi. hep bir ters köşe olma durumu var, ya da bende bir tuhaflık var bilemedim.
  ama hiç bir dizinin başrolünden bu kadar nefret ettiğimiz hatırlamıyorum. süper oynuyor o ayrı.
 5. cakal
 6. carrie mathison gercekciliginden midir bilinmez ancak diziyi ne zaman izlesem ki tekrar tekrar izledigim nadir dizilerdendir kendimi ulan carrie mathison bu sana yapilacak hareket miydi , kimse anlamiyor seni saul ve benim disimda diye honkurmeme sebep olan basucu dizimdir ancak claire danes videolari izledikten sonra bu kadinin gercek hayatta da hafif sayko olma olasiliginin bayagi bir yuksek oldugu dusuncesine kapilmadim degil. yine de severek izliyoruz ama daha fazla aci cektirmeyin su garibana. ozellikle sen saul bir daha sakin ola bu kadini timarhaneye tiktirtma yemisim cia'yi falan. yazik kadina
 7. ortadoğu'yla amerika'nın hep adımları şaşan dansını ekrana en iyi yansıtan dizi. açıkçası böyle durumlarda hep fırtınanın ortasında kalan ülkemizde daha çok gündeme gelmesini beklerdim. savaşların gerçek sebepleri, gizli anlaşmalar, devlet sırları gibi aydınlanmalar peşinde olmazsanız gayet sürükleyici bir eser.
  ayrıca carrie mathison'ın ağlaması sadece bana bu kadar itici geliyor olamaz herhalde.
 8. quinn'in harcandigini dusundugum dizi.. bi mutlu etmediler yahu su adami!! n'olurdu mutlu mesut bi hayat surseydi seninle carrie, ne istedin su yavrucaktan ya allahin bipolari!! kizil minnosa en guzel babalik yapacak kisiydi canim quinn:(

  carrie, seni seviyorum ama bazi bolumlerde sacini basini yolma esigine cok geldim.
  quinn, soyleyecek cok seyim yok peter quinn, seni asiri seviyorum..
  saul, sana hayranim.
  dar adal, carrie ve saul'la ugrasmaktan artik vazgec, yoksa seti basicam. yettin be adam.
  diger karakterlerle pek sorunum yok..

  altyazi probleminden dolayi 6.sezona hala baslayamadim. umarim quinn mutlu oluyodur, diziden tek beklentim o..

  cia bilerek mi kotu gosteriliyor bilmiyorum ama surekli basarisizliklari konu ediliyor. her sezon bir iyi is becerdilerse en az uc dort kotu olayla ugrasmaktan olaylar sonuclanmadan pat sezon finaline giriliyor. konular guzel isleniyor, her amerikan yapiminda oldugu gibi bunda da "amerikan ruyasi" oldukca fazla isleniyor. oyunculara diyecek yok, hepsi cok iyi. severek takip ettigim heyecanli, surukleyici bir dizi.