1. aracısı olduğum kampanyaya birbirinden güzel kitaplarla katkı sağlayan; kendim, arkadaşım ve kitaplardan faydalanacak kişiler adına teşekkürü borç bildiğim yardımsever youser.
 2. konu başlığında yeni gördüğüm yazar.
 3. bugün doğum günü olan güzel dostum iyi ki doğmuş
 4. oy nasıl tatlı , nasıl şeker bir insan be !!!
  belit
 5. soğuk espri sevmeyen acımasız youser. insanı alır yerden yere vurur çok karışmamakta fayda var. -_-
 6. çevresindeki herkesi, kendi içindeki o bitmek, tükenmek bilmeyen iyilik pınarından su içmiş gibi gören bir insandır. hayatındaki birçok tamamlanmamış cümle, yanlış yaşanmış anı kırıntıları, farklı kararlar verilmiş yol ayrımları, yanlış zamanda tanışılmış insan silüetleri, üç kuruş maaş için ağzının kokusu çekilmiş binlerce insan kırıntısı yaşam enerjisini sömdürememiş, yüzündeki gülümsemeyi solduramamış, yeni insanlarla tanışma heyecanını yok edememiş. böyle insanlarla tanışabilmiş olmak bile odin'e şükretmek için yeterli bence. sadece tanışabilmiş olmak, evet.

  bundan sonraki yol ayrımlarında, dönmeyen dilimle de olsa, her zaman yanında olmaya çalışacağım. varsın o bana söyleyemediğim cümlelerde ve kelimelerde kaşlarını çatarak baksın, mühim değil. yanında olduğumu bilsin, yeter o bana. düşmene yakın, ellerin tutunacak yer ararken, bir çift omuz sunmaya çalışacağım sana hep, unutma bunu.

  edit: kaş çatma mevzusu kafa karıştırmış sanırım. onun bana kızdığı, benimse bundan kırıldığım iması çıkmasın, yok böyle bir şey çünkü. beni anlamaya çalışırken yüzünün aldığı hali kısaca betimlemeye çalıştım ben. sıkıntı yok yani.