• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (4.33)
içerde
polis akademisi'nde okuyan sarp ve mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. sarp, kaçakçılık ve organize suçlar şube müdürü yusuf tarafından polis akademisi'nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. mezuniyet günü yusuf'a silah çeken sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. bu yeni ve karanlık dünyada sarp'ın en yakın düşmanı ise akademi'nin diğer göz bebeği mert'dir
 1. çağatay ulusoy'un şu kavga sahnesini izledikten sonra diziye başlama kararı aldım güzel bir şeye benziyor.

  edit : hikayesi güzel ama senaryo çöp. oyuncu seçimleri güzel ama karakterlerin büyük bir çoğunluğu çöp. o nasıl saçma ve düzensiz bir kurgudur? ilk bölüm için vasatın altında kaldı ama bölüm finali ilgi çekiciydi. büyük ihtimalle bir daha izlemem.
 2. çöp.

  böyle diziler izlemek yerine saatlerce reklam izleyin daha iyi aklınıza bir reklam fikri gelir satar para kazanırsınız ama bunları izlerken kazandığınız tek şey geriye giden bir iq seviyesi.
 3. kavga sahnesini izledikten sonra başlamama kararı aldığım dizi.
 4. senaryo the departed filminin çakması gibi değil mi?

  ama hoş gene ya. o kadar çöp değil sanki. izletti kendini yani. 3 kere falan izlemiş bulundum hatta lan. bir tek ben mi sevdim diziyi? pki tm kib bye.

  etkileyici sahneler vardı ama ya kabul edin.
  sarp'ın 3 yaşındaki kardeşinin kaybolduğu sahne ve mert'in çocukken çorabına para sakladığı için pislik adam tarafından dövüldüğü sahne. ağlamaktan bitâp düştüm, bana çocuklu sahnelerle geliyorsunuz sonra da böyle oluyor. en son sahne de iyiydi.
 5. sadece matt damon'ı bulamadığım dizi...

  (bkz: departed)
 6. durup durup "içerde misin?" diye soruyorlar. yahu bu ne kadar da sexist bir cümle. rtük sen uyuyor musun?