1. - tanıtım yazısı -
  "karısını kaybetmenin acısını üzerinden atmaya çalışan bir erkek ve yeni boşanmış bir kadın. hayatlarının ikinci bölümünde hak ettikleri aşkı bulabilecekler mi? peki ya yıllardır evli, ama evliliğinden tatmin olmayan diğerleri...?"

  - tanıtım yazısı -

  sezonun sonunda izleme şansım oldu ancak; ikili ilişkiler üzerinden giden aslında bence doğru tabirle bir "romantik komedi" oyunu, george ve jenny kısmı oldukça tatlı zaman zaman hüzünlü totalde güzeldi ama bence yan hikaye olan aldatma falan filan pek de gerekli değildi.

  oyuncuları çok beğendim bence oldukça doğallardı. zaman zaman abartılı bulduğum noktalar da olduğu doğru ancak geneli iyiydi.

  hikayenin gidişinde kopukluk var gibi;
  -spoiler-
  telefon numaralarının karışma kısmında leo'nun george'a "anneanne"nin telefonunu verdiğini de önceden bilseydik iyi olabilirdi. damdan düşme hissi yaşatmazdı böylelikle.
  -
  bunun gibi bir iki küçük nokta daha vardı ama şimdi unuttum, özetle, genele bakarsak hoş bir romantik komediydi.

  ancak seyirciyi abartılı buldum. tebessümle geçilecek sahnelerde aşırı kahkaha patlatması ve hatta bir iki coşkun kişinin stand up izlermişcesine alkışa başlamaya yeltenmesi oldukça sinir bozucuydu. oyundan aldığım keyif biraz bölündü bu sebeple...
 2. seinfeld'in bir bölümünde de bahsi geçen oyun.