• youreads puanı (1.96)
 1. beynimi yakan bir video.

  türbanlı darth maul, imam hatipli kızımızın aklını çelmeye çalışıyor. elhamdülillah başarılı olamıyor.
 2. türbanlı birinin türbanlı birine mini etek giymeyi önerdiği video.

  sanırım arkadaş rakiplerini ekarte ederek cennete girmeyi planlıyor.
 3. spoiler dolu yorumum:

  şeytan: tesettürlüdür. kadın oyuncu canlandırılmaktadır. kayserili esnaf gibi avuçlarını ovmaktadır. altmetin olarak filmde iyi bir nokta yakalamıştır. tekrarlı oyunculuk sergilemese ben şeytanın kendisi olduğuna inandım.

  merve: tesettürlüdür. kendi tabiriyle imamhatiplidir. bastırılmış davranışlara itaat etmek istemeyen bir karakterdir buna rağmen bunu aşamaz.

  erkek oyuncu: saçları şelale gibidir. saç tasarımıyla izleyicide aşağıya bakıp köpüğü seyretme isteği uyandırmaktadır. merve ile bakışmaları sonucunda masanın altına kadar eğmiştir başını. şelaleyi masanın üzerinden göstermek önemli bir olaydır.

  ayrıca şeytanın erkek oyuncu ile mervenin bakışmaları sırasında merve'ye etrafta tanıdık yok diyor. hayırdır fırsat bu fırsat değerlendir demeler falan diye düşünüyor insan.

  merve gibi olmayın. zincirlerini kırın. düşünün.
 4. gerçekten ibretlik,film hakkında daha fazla bir şeyler yazmak kelimelerimi boşa harcamak olur ama sonundaki müzik için tek bir şey yazmalıyım.dumur..
 5. beni çok şaşırtan bir video imam hatipli merve düşünüyor ve iç sesi var çok ilginç yönetmen bunun günah olduğu noktasını kaçırmış olmalı. sen imam hatiplisin düşünemezsin bunun günah olduğunu bilmelisin sadece itaat et.

  şeytanın kanepenin arkasından çıkması filmin en önemli sahnesiydi içimde eve gidince kanepenin arkasına bakma isteği uyandırdı. şeytan içimizde mi? kanepenin arkasında mı? ikilemini iliklerime kadar yaşadım.
 6. "iyi de bu merve nasıl evlenecek" sorusunu sorduran video.
 7. merve sağolsun bu günü de başkaları adına utanmadan atlatamadım.

  now i need namaz to thank to allah. after i can meet boys without marriage. because im not from imam hatip.
 8. gerçekten zeki arkadaşların çektiği, ateizm propagandası yapan, paranormal aktiviteli video. kafası karışık, black metalci kılıklı muhafazakar şeytanımız ve müslüman kız kardeşim sayesinde bir kez daha ateizmin doğru karar olduğuna karar verdim. birinci dakikadan sonrasını izlemedim ama imam hatipli kardeşlerimizin videonun devamında beni dumur edecek bir deha pırıltısı göstermediklerini düşündüğüm için diyorum ki "izleyerek zamanınızı boşa harcamayın."

  (bkz: ben neden ateist oldum)
 9. amıkmun çomarları ingilizce'de büyük i yoktur, kullanmayın gözlerim kanadı ak.
 10. ibretlik.
  ibretlik derken, cidden ibretlik. bunu izleyin.
  bunu izleyin ve böyle bir film çekmeyin. anlatmak istediğiniz şeyleri alay konusu etmeyi geçtim, onlarla önce kendiniz alay etmeyin.

  oyunculuk yeteneği olmayanı kamera karşısına, yönetmenlik yeteneği olmayanı kamera arkasına, yazarlık yeteneği olmayanı daktilo başına geçirmeyin.

  insanlar sizin anlatmak istediğinizle dalga geçmiyor, anlatış biçiminizle dalga geçiyor.

  insanlar tarantino filmleriyle, kubrick filmleriyle dalga geçecek şeyler buluyor. sen derdini böyle anlatamama çalışmasını gururla sunarsan derdinle de dalga geçilir, seninle de.

  bu filmi izleyin ve ibret alın.
  altından kalkamayacağınız işlere bulaşmayın.