1. hormonlarınız elinizden alınırsa odun olursunuz. testesteronu olmayan bir erkek erkek gibi davranamaz. östrojen seviyesi düşük kadın nedir. youreads yazarıdır.
 2. 12lik kelebek somun alir gibi pulmoner arter alamayacaginiz icin tirt onermedir. ama guldum, yalan yok.

  hayattan leptin'i cikart, geriye ne kalir ki.

  edit. yarim kilo g-csf tart, paket yap hocam da diyemezsiniz sonucta. ha pulmoner arter, ha g-csf. hem kim ne yapacak amg o kadar seyi. yogurda katip mi yiyeceksiniz.
 3. bence insanlar ve içinde bulundukları hayat algılardan ibaret. matrix filminde olduğu gibi şuan hepimiz küvetlerde uyurken içinde bulunduğumuz simüle evrendeki hayat şansına denklenen dünya gezegenindeki youreads adlı siteye yazıyor olabiliriz.

  sığ düşünmek bulaşıcı mı bilmiyorum (böyle başlıklarla da icra edilebilirliği olan) ama yalnızlık köşkleri adlı haplarla bence kurtulması mümkündür bu olmaması daha iyi durumdan. ya da boşverelim küvet efendi daha neler yaşatacak şu algılarasılıkta...
 4. abi bir insan nedir bunu sürekli düşünmüşümdür. biz neyiz? yani anlatması çok zor ama deniyorum. kolumuz... istediğimiz zaman kalkıyoe istediğimiz zaman iniyor. bu beynimizden gönderilen uyarılar sonucu oluyor. bu uyarıları biz mi yolluyoruz? beyin mi yolluyor? biz beyin miyiz olm?
 5. Erkekleri bilmem ama kadınlar için şu şekildedir https://youtu.be/WOi2Bwvp6hw

  Linki direk tıkladığınızda Youtube bir arıza veriyor, kopyala yapıştır yapınca açılıyor, ben mi beceremiyorum anlamadım ama, bilginize.