1. bir forum sitesi. bana nedense ekşi'nin son durumundan bile itici geliyor.
 2. berbat bir forum sitesi. kız muhabbetinden başka konuşulan konu yok. güzel bir şeyler yazsan bile dalga geçiliyor. geçenlerde bir anımı paylaştım biri çok acayip dalga geçti. açıkçası korku psikolojisi yaratıyor insanların üzerinde. bir şey paylaşsam sözlüğü maymun eden 5-6 kişi dadanır mı diye çekinceler yaşıyorsun. ekşiden farkı adının instela olması.
  dreng
 3. saman tadında entry'ler ile dolu sözlük. kimsenin kimseyi okuduğu yok. hoş okumaya değer yazan da yok. facebook'da nasıl kocişle kahve keyfi temalı iletiler varsa, instela'da ota boka sorunsalı temalı başlıklar var.
 4. kısa süre önce boşalttığım kanal.
  halen yazan güzel insanlar var.
  bir de aleni, ana avrat küfürleri silmeyerek ortamı diri tutmayı uman site yönetimi...
  bu bana uymadı.
  yazdığım hiçbir şeyin o küfürler arasında görünmesini istemedim.
 5. ... diyen erkek, ... yapan kadın, ... yapan kadının amacı, ... yapan türbanlı. şeklinde baslik kalitesinden cok geyik muhabbetine dondugu bilgi toplama ve espiyonaj faaliyetler noktasinda bir ise yarayamayan olusum itü formatında güzeldi. instela olunca formatla birlikte yöneticiler gevşediler. yazarlar başlıklar açıyorlar yazılar yazıyorlar, moderatörler ne sesini çıkarıyor ne bir uygulama yapıyor. sonra bu insanlar zirvelere, whatsapp gruplarına katılıyor. tüm bunlar olurken, yöneticilerse "ooo başlık sayısı +1 oldu" diye seviniyor. tepkini koydun mu ana avrat sıvanıyorlar.
 6. az önce anladığım kadarıyla "fake hesap" lardan muzdarip olan pilatform. * uyyy youreads sen ne yücesin!
 7. terör sevicileri ağır abazanlar kezolar say say bitmez. yönetici bozması size kafam girsin lan der yazarımsılar girsin abi der. çöplüğün çöplüğü bokun boku olan yer. bunların mod bozuntuları enteresandır. kafayı kızın birine takar kız yüz vermez kızı uçururlar. ağır abi okkalı yazan erkek yazarları fake hesaplarla abazan ilan ederler.. kadın erkek farketmez. orada modum her türlü pisliklerini bilirim. radi yağcısı bir mod buraya damlamış. la oğlımmm yeter la üyelerin özel mesajlarını beraber okuduk yeter la!!! gitar çalarmış yav he he.
  tanım: çöplük sözlükümsü
 8. ortamı laçka internet çöplüğü.

  ekşiyi pek sevmem, bu yüzden bir süre orada takılmıştım. orada gördüğüm -affınıza sığınarak- yavşaklıkları başka yerde görmedim. kızın biri mesleğim üzerinden bana yürümeye çalıştı mesela, ben böyle iğrenç şey görmedim. söyleyin kadınlar doktorunuza (ya da sadece doktor olduğunu bildiğiniz ama hiç tanımadığınız birine) genital akıntınız üzerinden yürür müydünüz? bir de bir erkek yazar vardı, sürekli yok beşiktaş sahili yok kadıköy sahili içmeye çağırırdı. üç satır yazışmışlığım yoktu. (youreads'e geldikten sonra öğrendim ki bu ikisi çıkmaya başlamış, hatta bu eleman birkaç sözlük kadınıyla beraber olmuş falan)

  ekleme: youreads'te polemik yaratan ve akabinde lale olan veya bırakıyorum minvalli yazılar yazıp tepki koyan yazarların genellikle instela menşeli olması ne kadar garip değil mi?
  merc
 9. aslana kaç tazıya tut diyen sözlük şeysi. gelelim ooopppsss dedirten olaya. bakın koçlar adam akıllı .. ne yapmış sözlüğünde ekşin dıkşın yapmak için bir başlık açmış. hepiniz sevmediğiniz yazarı, şüphe duyduğunuz yazarı yazın demiş. alınan eksi - artı ivmesine göre yazarı uçuralım demiş. biri yazarlara kafam girsin der, biri yazarları birbirine düşürür. instela çöplük olmaya yazarlar entry girmeye devam eder. sonuç: iki yönetici paraya para demez.

  link;
  https://tr.instela.com/incelenmesi-gereken-yazarlar-listesi--19397491