1. bir forum sitesi. bana nedense ekşi'nin son durumundan bile itici geliyor.
 2. berbat bir forum sitesi. kız muhabbetinden başka konuşulan konu yok. güzel bir şeyler yazsan bile dalga geçiliyor. geçenlerde bir anımı paylaştım biri çok acayip dalga geçti. açıkçası korku psikolojisi yaratıyor insanların üzerinde. bir şey paylaşsam sözlüğü maymun eden 5-6 kişi dadanır mı diye çekinceler yaşıyorsun. ekşiden farkı adının instela olması.
  dreng
 3. saman tadında entry'ler ile dolu sözlük. kimsenin kimseyi okuduğu yok. hoş okumaya değer yazan da yok. facebook'da nasıl kocişle kahve keyfi temalı iletiler varsa, instela'da ota boka sorunsalı temalı başlıklar var.
 4. kısa süre önce boşalttığım kanal.
  halen yazan güzel insanlar var.
  bir de aleni, ana avrat küfürleri silmeyerek ortamı diri tutmayı uman site yönetimi...
  bu bana uymadı.
  yazdığım hiçbir şeyin o küfürler arasında görünmesini istemedim.
 5. ... diyen erkek, ... yapan kadın, ... yapan kadının amacı, ... yapan türbanlı. şeklinde baslik kalitesinden cok geyik muhabbetine dondugu bilgi toplama ve espiyonaj faaliyetler noktasinda bir ise yarayamayan olusum itü formatında güzeldi. instela olunca formatla birlikte yöneticiler gevşediler. yazarlar başlıklar açıyorlar yazılar yazıyorlar, moderatörler ne sesini çıkarıyor ne bir uygulama yapıyor. sonra bu insanlar zirvelere, whatsapp gruplarına katılıyor. tüm bunlar olurken, yöneticilerse "ooo başlık sayısı +1 oldu" diye seviniyor. tepkini koydun mu ana avrat sıvanıyorlar.
 6. az önce anladığım kadarıyla "fake hesap" lardan muzdarip olan pilatform. * uyyy youreads sen ne yücesin!
 7. terör sevicileri ağır abazanlar kezolar say say bitmez. yönetici bozması size kafam girsin lan der yazarımsılar girsin abi der. çöplüğün çöplüğü bokun boku olan yer. bunların mod bozuntuları enteresandır. kafayı kızın birine takar kız yüz vermez kızı uçururlar. ağır abi okkalı yazan erkek yazarları fake hesaplarla abazan ilan ederler.. kadın erkek farketmez. orada modum her türlü pisliklerini bilirim. radi yağcısı bir mod buraya damlamış. la oğlımmm yeter la üyelerin özel mesajlarını beraber okuduk yeter la!!! gitar çalarmış yav he he.
  tanım: çöplük sözlükümsü
 8. aslana kaç tazıya tut diyen sözlük şeysi. gelelim ooopppsss dedirten olaya. bakın koçlar adam akıllı .. ne yapmış sözlüğünde ekşin dıkşın yapmak için bir başlık açmış. hepiniz sevmediğiniz yazarı, şüphe duyduğunuz yazarı yazın demiş. alınan eksi - artı ivmesine göre yazarı uçuralım demiş. biri yazarlara kafam girsin der, biri yazarları birbirine düşürür. instela çöplük olmaya yazarlar entry girmeye devam eder. sonuç: iki yönetici paraya para demez.

  Link;
  https://tr.instela.com/incelenmesi-gereken-yazarlar-listesi--19397491
 9. yeniden atılmak istediğim macera, facebook hesabı açmak istemiyorum, var mı bana arka kapı açacak birileri? düzgün yazacağım lan söz.

  bunu niye eksilediniz lan, gidiyorum işte daha ne istiyorsunuz? awkdğakdğakd
 10. evet, yeniden buradayım. herkes bir yerlere kaybolmuş gibi fakat ben beğendim bu halini.