• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.13)
interstate 60; episodes of the road - bob gale
başrollerinde james marsden, amy smart, gary oldman, christopher lloyd, michael j. fox'un yer aldığı yönetmenliğini ise geleceğe dönüş serisinden tandığımız bob gale'in yaptığı, hayata dair fantastik bir film. kahramınımız neal, doğum günü dileğinde herkesten farklı olarak, hayatına dair bir cevap isteyince yolculuk hazırlıkları başlar.
 1. "sizin hayır olarak gördüklerinizde şer, şer olarak gördüklerinizde hayır olabilir" ana fikirli eğlenceli ve güzel bir film.

  --- spoiler ---

  bir teoriye göre, sonsuz bir evren ve zamanda, her şey gerçekleşecektir. bu imkansız olanlar da dahil tüm olaylar kaçınılmaz demektir.

  --- spoiler ---
 2. ilkokuldayken yılbaşında arkadaşların birinin evinde toplaşmıştık, çok çılgındık. (!) düşünsenize, evden uzaktayız, sabaha kadar uyumayacağız falan. arkadaşın annesi kek kurabiye yapmış, gece onları yiyoruz, film izleyecektik. (vcd player vardı arkadaşın evinde, hatta o yüzden onlarda buluşmuştuk.) işte o gece bu izlenilirmiş, o zaman izlesem çok beğenirmişim.

  ama şimdi çer çöp. hayat kötü filmler izlemek için çok kısa diyerek bitireyim.
  b-612
 3. d&r dan aldigim magic 8-ball sayesinde çok da önemli olmayan sorularima cevap bulmuslugum vardır.
  beni magic 8-ball la tanıştıran filmdir kendisi ve açıkçası güzel bir yol filmidir ben çok severim.
 4. lisedeyken bunalım zamanımda bana yol gösterecek herhangi bir şey ararken izlediğim, "tesadüf yok hayatta, kaçınılmazlık var" mottosunu böylece hayatıma yerleştirmiş ve içinde bulunduğum hali daha çekilir kılmış filmdir. bu sebeple benim için çok özeldir.

  magis - 8 - ball 'ı ben de gördüğüm gibi aldım hala da arada soru sorarım.
  ball 8 - sence akşam yemeği için taze fasulye pişirmeli miyim? gibi basit sorular *