1. 21 mart tarihinde let us loop you in etkinliğinde tanıtılacak olan yeni 4 inç ekranlı iphone.
 2. umarım samsung vari kasa stilinden çıkıp efsane iphone kasasına geçeceği telefon olur.

  tahmini özellikleri için ;

  http://shiftdelete.net/iphone-se-spigen-sayesinde-dogrulandi-69548

  !---- spoiler ----!

  apple'ın 4 inç boyutunda bir iphone modeli ile karşımıza çıkacağı söylentileri geçtiğimiz yılın sonlarına doğru patlak vermişti. iphone 5s ile iphone 6 tasarım hatlarına sahip olması beklenen iphone se modelinin, donanımsal olarak üst seviye performans sunacağı söylentiler arasında yer alıyordu.

  !---- spoiler ----!
 3. tasarımı iphone 5'e benzeyen telefon. 64 bit a9 işlemci, m9 hareket işlemcisi, 12 megapiksel kamerası ve diğer donanım özellikleriyle şimdiye kadar ki en güçlü 4 inç telefon diyebiliriz.
 4. iphone 5 alternatifi bir telefon fakat tabi ki daha üstün, iphone 6'dan ise bir tık altta.

  özellikleri:
  -4 inch
  -a9 işlemci
  -12 megapixsel kamera
  -63 megapiksel panaroma
  -6s de olan tüm kamera ozellikleri var
  - 4k video çekebiliyor.
  - touch id ve apple pay var.
  - 16 gb dahili hafıza
  -399 dolar 16 gb
  - 499 dolar 64 gb
  - ülkemizde 2100-2200 civarı bi fiyatla satışa sunulacak.
  mert
 5. 4 inç severler için müthiş bir telefon olduğunu düşünüyorum.

  6'dan değil 6s'ten bir tık aşağıdadır*

  6s'in neredeyse tüm özellikleri var. fiyatı da şaşırttı, oldukça ucuz. ( abd'ye göre söylüyorum )

  türkiye'de 2000 ₺ 16 gb
  abd'de 399 $

  1 gb ram olması kötü olmuş ama yeni öğrendim.

  edit:

  2 gb'miş ram.
  she
 6. 4 yıldır 4 kullanıyorum 6 veya 6s e geçmememin sebebi kasa tasarımıydı, gelir gelmez se yi almayı düşünüyorum, bence çok akıllıca bir hamle yaptı apple
 7. apple'in 5 ve 5s'lerden kalan bos kasalari daha yeni ozellikler yükleyerek doldurmus hali. yalniz batarya ve ram saka gibi duruyor, kimse bana ios ram'e cok ihtiyac duymuyor demesin, o stabillik gecti.
 8. 4,5' olsaydı tadından yenmezdi sınıfına girecek telefondur.
  reax
 9. beni cezbeden telefon. kapitalizm sağolsun. elimdeki telefonu uygun fiyata satabilirsem büyük ihtimal ilk ios deneyimimi gerçekleştireceğim. bence akıllı telefonda 4.5 inç sınırdır. onun üstü gerçekten çok büyük. hem küçük ekranlı hem 6s'le aynı özellikte bir telefon çok iyi bir hamle olmuş. yalnız şu var, amerika'da 400 dolar olan bir telefon türkiye'de 2000'e satılıyor. çok büyük kazık. 16 gb olanı 1400, 64 gb olanı 1600-1700 civarında gelseydi ilk alanlardan olurdum heralde.
 10. muhteşem bir telefon, 4 aydır kullanıyorum. gören herkes "5s mi" diyor "se" dediğim zaman "o ne?" diyorlar. sonra bir de açıklama faslı çıkıyor işte "se, 5s kasasında 6s özelliklerinde bir telefon vs.vs." diye. iphone ile hava atma niyeti olanlar (bir telefonla neden hava atılır anlamış değilim) almayın, çünkü arkasındaki "se" yazısını görene kadar herkes 5s zannedecektir.

  ilaveten bu telefona bazı yerlerde 5se dendiğini duydum. arkadaşlar bu telefonun rakamla ifade edilen bir modeli yok. bu telefon iphone'un rakam içermeyen tek modelidir. zaten bu yüzden özeldir binaenaleyh se'nin açılımı da "special edition" dır.