1. Zabıtanın gücü 1 liraya kuş yemi satan adama yetiyor. Soğukta karın tokluğuna çalışan, arkası olmayan, bir yerlerde dayısı olmayan insanları gözüne kestirip zorbalık yapmak kolay tabi. Bu zabıta, facebook profil fotosunda gülümseyip, paylaşımlarında duyar kasıyordur. Sevgi kelebeği olup, anneler gününü, kadınlar gününü kutluyordur; üç gündür yıkanmamış yağlı kafasını kaşırken işte sevgi kelebeği zabıta
  2. allah belasını versin dediğim zabıtadır.

    böyle şeyler gördüğün zaman içimde bir soykırım yapma isteği uyanıyor. dünyadaki tüm kötüleri yok etmek istiyorum. en büyük kötülükten en küçüğüne. yapmıyorsam tek sebebi hukukçu ve olgun kişiliğim demek isterdim ama hayır sadece yapacak gücü bulamamam. her zaman ilgi duyardım doğrusu, bu aralar bolca doz penny dreadful aldığımdan herhalde karanlık güçlere olan ilgim daha da arttı, dracula olur ya da herhangi bir vampir olur dolanıyorsa buralarda mesaj atsın ilgileniyorum.
  3. zabıtanın olayı bu, napsın adam? yaşlı kimsesiz diye kurallar mı esnetilsin? zabıtadan ne bekliyorsunuz zilyonliraları götürenlere mi kafa tutsun? ya da şey istiyorsunuz, suriyeli falan kovalasın adamlar yahut tinerci falan genç ve tehlikeli olanları, değil mi? yineliyorum, riyakarsınız.