isk


 1. herkes benimle seks yapmak istiyor. çok yakışıklı, über biriyim burdaki herkes de bana aşık ama ben öyle bir erkeğim ki bunlara yüz vermiyorum. hani kızlar böyle de karizmatiğim bilin istedim şansınızı denemek isterseniz kapım her zaman açık anlayışına sahip youser. yersen.
 2. hepi topu 40 entry ile 2 sevgili, 1 sanal seks ilişkisi bulmuş yazar. vay anasını.

  olm boşuna yazmışım yemin ederim 377 entryi. anca goy goy mesajı atın. hiç evlenme teklifi eden yok.
 3. (bkz: at martini debreli hasan, dağlar inlesin)

  sabah sabah duşa sokmuş yazar arkadaş. cool story bro.

  edit: yalnız ne reklam yaptı arkadaş, yazan 3-5 youser da kendisinin vahşi bir cazibesi olduğunu öğrenmiş oldu. kendisine seks hayatında başarılar dilerim.
 4. youreads yazısıyla ilk kez gördüğüm yazar. yazardan ayrı olarak arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz? hepi topu 15 kişinin yazdığı sitede bunca aktivite nasıl oluyor? bir paravan arkasında benden habersiz eğleniyor musunuz?
  sezgi
 5. ben inandım, nickteki anagram kendini ele veriyor.
 6. youser profesyonel çıktı rıza baba!

  ula ben entrylerimin bir çoğunda yana yakıla sevgili aradığımı, bu arkadaşın toplam entry sayısı kez belirttim, ha buradan hiç kimseye yavşamadım yavşamam da orası ayrı ama, benim yapamadığımı bu arkadaş yapmış. tebrikler. ben boşuna kürek çekiyormuşum. itiraflar, espriler, şirin olmaya çalışmalar falan hepsi boşunaymış.

  tanım : bana sırrını öğretmesini istediğim youser.

  not : bu yorum ile iyice şıçıp, sıvadım. yazıp yazmama konusunda gittim gittim geldim. konuştuğum güzel dost olduğum bir kaç kadın youser vardı onlarda benimle olan ilişiğini keser herhalde.

  not 2 : bunun gibi bir kaç olay daha çıkarsa sözlüğün adı " dallas sözlük" olarak değişsin.
 7. eğer bağyansa talibim kendisine.
  ovvvvv, beybi sanal seks, alırım bir dal.
  yakından sevmek neymiş uzaklık bana bal.

  düşünceler sperm gibidir oğul, kızın olur haberin olmaz.
  pıfpıf: niye eksilediniz oğlum.
 8. sevgili, sanal seks, hebele, höbele neler dönmüş dediğim yazar.
  kimsenin çüküne, kukusuna karışacak halim yok. isteyen sanal yapar, isteyen reel yapar bunu kenara koyduk. bu görüş cepte. gelelim yazarın gerine gerine yazdığı beyana yahu hafız buradaki kadın yazarları zan altında bırakmak neyin nesi? aylardır sözlükteyim. konuştuğum dört tane kadın yazar var. gayet ahlaklı, gayet hanım hanımcıklar. bak koçum bunları işkembe-i kübrandan salladın velevki sallamadın diğer kadın yazarları niye zan altında bırakıyorsun? erkeklik şerefine sığar mı?