• youreads puanı (8.94)
 1. belirli bir yaşın altına hiçbir şey ifade etmeyecek fakat üstünün gerek gözlerini dolduracak gerekse içini buracak gezegenin ilk devam şarkısı. gözler tabi ki (bkz: gökhan semiz) 'i arıyor ama yine de büyük iş, büyük klip, büyük nostalji...toprağın bol olsun gökhan semiz.
  xama
 2. kulaklar orijinalini arasa da populer kültüre teması hoş olmuş. ama esas ismail külttür. ayrıca (bkz: gökhan semiz)
  one
 3. emrah kendini 2ye katlayıp bildiğin uğur yücel olmuş. tolga çok gerekli miydi bilemedim. eski tadı çok bulamadım ama tekrar görmek - dinlemek çok keyifli yine de
  izledikçe de ah be gökhanım ne gidersin diye söylenip durdum. inan ki teksin!

  (bkz: gökhan semiz)
 4. mizah yapacağım derken eleştirdikleri şeylere dönüşmeyen nadir insanlar
  gözler, gökhan semiz i arasa da hoş gelmişler, iyi ki dönmüşler!
 5. maalesef gökhan semiz'in yer alamadığı grup vitamin'in dönüş şarkısı. ilk duyduğumda büyük bir heyecanla açtım, sonrasında içimde bir boşluk oluşunca "lan ne oluyor? ben bunu kesin sevmeliydim" diye 4-5 kere daha dinledim ancak bir şeyler eksik hissi bir türlü gitmedi.

  zaman değişiyor. bizler de ayak uyduruyoruz. grup vitamin 90'lara özeldi. onun içinde güzeldi. bilmiyorum belki sorun grup vitaminde değil bendedir.

  sevemediğim şarkı...
 6. olmamış şarkı ve klip. ne yani şarkının sözleri aynı söyleyenin biraz sesi değişsin ve kliple tekrar gündeme getirilince iyi bir şey mi oldu ? asla ! ismail ilk yorumuyla güzeldi ayrıca klibi özcan deniz li cola reklamından daha kötü olmuş.