1. iphone telefonlarının bilgisayarla veri alışverişini sağlayan program. telefonlarında da mağazaları(*:itunes store ) aracılığıyla müzik, video vb. medya ürünleri satın alınabiliyor. çıkış noktası ipod'dur. cebinize 1000 şarkı sığdıracağız sloganından sonra bu 1000 şarkıyı niye korsan yükletiyoruz diyip bu işe girişiyorlar. stüdyolarla, sanatçılarla falan yapılan anlaşmalarla büyüyüp gidiyor.

  kapalı entegre sisteminin çileli kısmı bu program, birşey atmak istenildi mi eşzamanlama yapmak gerekiyor, klasör seçimi düzgün yapılmalı yani bilgisayardan aktaracağınız klasör eklentileri yapacağınız yerde olmalı.
  zamanla alışmıştım ki şimdi de kendi kendine müziklerimi siliyor. bilgisayara aktardıktan sonra telefona geçtiğimde bazı şarkılar gitmiş oluyor. hata varmış güncellemeyle düzelir herhalde.
 2. hala kullanmayı bir türlü beceremediğimden telefonuma rahat rahat şarkı müzik atamadığım berbat program. ben sürükle bırak insanıyım ama telefonum ingiliççe.
 3. klasik gitar cd'leri türkiye'de pek bulunmadığı için el mahkum bugün kullandığım uygulama.

  umarım kredi kartı şifresi çalınması vs türü şeyleri açmaz başıma.

  xuefei yeng'ın şu kaydını satın aldım.

  https://www.youtube.com/watch?v=E-XtSQdVaLk

  kendisi en sevdiğim gitaristlerden biri olduğu için zaten kendisine bir katkı yapmak istiyordum uzun zamandır. güzel oldu.

  lakin sesi sonuna kadar açmak zorunda kaldım iyi ses vermesi için. kayıttan mıdır ki? çünkü rock şarkılarında bu kadar ses açmama gerek kalmıyor.