1. papahanaumokuakea'nın korunması için imza kampanyası"papahanaumokuakea'nın ismini bile söyleyemeyenlerin buradan duyar kasmaya çalıştığı kampanya. siz önce kendi ülkenizdeki betonlaşmaya, doğal yaşamın gün be gün yok edilmesine tepki gösterin, ondan sonra başkalarının işine de burnunuzu sokarsınız.

  yurt dışında sol partilere oy verip, türkiye'de ise sağ partilere oy veren ikiyüzlü gurbetçiler gibisiniz"

  yorumunu okuyunca bu etkinliğe duyar kasacağına emin olduğum yazar. hadi şampiyon sana göre bir kampanya en büyük destek senden. samimi olduğunu bi görek hacı.

  youreads hatıra ormanı
 2. boyle ortamlarda bile trolluk yapmaya calisan trolcuk bir youser arkadas
 3. q'nun gitmesi üzerine açılan boşluğu dolduruyor sanırım.
 4. birkaç yorumunu okuyunca badboy un farklı bir hesabı olduğunu düşündüğüm youser.
 5. içimden bir his nedense erkek adlı yazara ait yeni bir hesap olduğunu söylüyor. tek hesap değilsin sen jack snow bulacağım seni.
  ozumm
 6. atatürk'ten sonra türkiye'nin başına gelen en iyi şey. erkek ya da kadın değil, meyillidir. ayrıca badboy ergeniyle de hiçbir alakası yoktur. kim olduğumu sadece aranızdaki tek zeki youser bilebildi, ismi bende saklı :).
 7. en azından ne kadar "sıkıcı" olduğunun farkında olan, olmasa da olur youser...
 8. ne troldür, ne de birden fazla hesabı vardır.

  hadi sizin için bir iyilik yapayım ve eski bir youser olduğumu itiraf edeyim, ama geri geldim. yazdıklarımın beğenilmemesi, beğenmeyenlerin sorunudur, benim değil. başkalarına trollük yakıştırmasında bulunmadan, hatta daha da ileriye giderek trollüğün nasıl olması gerektiğini konusunda nutuk vermeden önce, kendi halinize bir bakın. güzelim youreads'i zincirlikuyu mezarlığına çevirmişsiniz. *

  jack amcanız hepinizi sevecek, sabırsızlanmayın <3
 9. entrylerinden anladığım youreads arı kovanı, bu youser çomak.