• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (9.00)
johnny bravo
johnny gözlüğü ve acayip saçlarıyla sürekli kız peşinde koşan narsist bir tiptir. kasları beynine göre daha gelişmiştir. annesiyle yaşamaktadır. annesi tipik bir annedir ve oğluna çok düşkündür. suzie adında 10 yaşında bir komşusu vardır. çok zeki bir kızdır ancak johnny'den hoşlanır. johnny'nin tek arkadaşı carl tam bir inektir ve kafayı bilgisayarlarla bozmuştur. johnny'yle beraber sürekli bir fast food dükkanında takılırlar. bu dükkanın sahibi babalık aşırı paragöz bir adamdır. ama gerçekten de bir baba figürüdür.
johnny her bölümde bir kız görür (illaki) ve onunla tanışmak için herşeyi yapar. genellikle bu çabaları hüsranla sonuçlanır. ama o sırada başından birçok komik olay geçer ve diziyi bu oluşturur.
 1. johnny bravo, bir amerikan animasyon televizyon serisidir. yaratıcısı van partibledir.. ilk yayın cartoon network'te 7 temmuz 1997 ve 4 sezon 67 bölüm sürmüştür. seri aslında 12 bölüm ve bir yarım saatlik pilot bölüm değerinde sürecekti, 1999'da yenilendi ve resmi bitişi 27 ağustos 2004 tarihindedir, ama kasım 2009'da tekrar yayın kararıyla cartoon network'e geri geldi.
  johnny bravo aslında cartoon network'ün world premiere toons için yaratılan iki kısa bölümle ortaya çıktı ve belirlenmiş birkaç karakterle seriye devam edildi. birkaç ünlü oyuncu gösterildi.
  johnny bravo siyah güneş gözlüğü ve tişört, mavi kot, bir pompadour saç stili ve elvis presley'ye benzer kişisel ses tonlu, kaslı sarışın genç adamdır. sürekli olarak çevresindeki bir kadını, o bölüm boyunca kendine aşık etmeye çalışır. narsist ve budalalık özelliğiyle çekiciliği olan her bayana yönelir.
  onun maceraları ve problemleri genellikle kızıl saçlı 10 yaşındaki bir kız olan "suzy", yaklaşık johnny'nin yaşlarında kahverengi saçlı zeki inek "carl", ve bir baba figürü olarak hizmet eden 50 yaşındaki "babalık" ın etrafında süregelmektedir.
  cls
 2. hi ha ho kaslara bak!