1. beşiktaş'ta bulunan oldukça büyük mekandır.
  genelde orta yaş ve gençlere yönelik olarak hizmet veren joker 19, fiyatlar konusunda öğrencileri üzecek kadar yüksek, çalışanlar için gayet uygundur.

  mekan büyük olmasına rağmen iş çıkış saatlerinde yer bulunamayacak kadar kalabalık olmakla beraber biraseverler için tek handikapı tuborg bulunmamasıdır.

  tuborg'a ihanet edilecekse bu mekanda edilirse günahı yoktur..

  ek olarak; buralar eskiden dutluktu dediğimiz zamanlarda bu mekanın bulunduğu yer atari salonuydu. atariciden böyle bir mekana evrilmek önemli bir atılım bencesi.
 2. şarküteri tabağına bayılsam da ortamını hiç sevemediğim, ısınamadığım, beşiktaş'a en yakıştıramadığım mekan. beşiktaş'ın normal mekanlarından farklı bir kitlesi vardır. alternatif tikky olarak ifade edilebilir sankim. benzerlerinin türememesi ümidiyle...
 3. genelde bahçeşehir'in burssuz öğrencileri ve bjk plaza çalışanlarının (ortalama üstü bir fiyatlandırması var) takıldığı devasa mekan. ancak o kadar kalabalık oluyor ki devasa olmasına rağmen rahat ve ferah bir izlenim uyandırmıyor. aşırı gürültülü, akşam iş çıkışı otursan gürültü kirliliğinden 5 dk muabbet edemezsin. ben 2 defa gittim buraya ikisi de çok mutsuzdu. kendimi misafirlikte sıkılan çocuk gibi hissettim. maksat muabbet sohbetse çarşı'da abbas tercih edilebilir.
 4. beşiktaşta en sevdiğim 3 mekan arasında yerini almıştır. çalışanları güler yüzlüdür. muhabbet edecek kadar sessiz değildir ama ortalıkta hoplayıp zıplayan tipler de yoktur. kokteylleri ödüllü, yemekleri lezizdir. barmenleri de çok yakışıklıdır :)
  parov