• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (0.00)
justice league - zack snyder
justice league:bu birliğin gayri resmi lideri süpermen olmak üzere, başta batman, martian manhunter, yeşil fener, flash, wonder woman, zatanna, green arrow, aquaman, hawkgirl, black canary, kaptan atom, atom(ray palmer) cyborg, supergirl ve çok daha fazla süper kahramandan oluşmaktadır, ekibin üyeleri zamanla değişmektedir. bazı kahramanlar ekibe girip çıkmaktadır.ekip koordinatörlüğünü martian manhunter üstlenmektedir. bir olay meydana geldiğinde genellikle her kahraman kendi kötüsüne yollanır. ekip dış atmosferde bir uzay üssünde yaşamaktadır. uzay üssü batman tarafından yaptırılmıştır. batman yalnız çalışmayı sevdiği için sadece yarı üye olmuştur. birlik 7 kişilik as üyeler tarafından yönetilmektedir. bunlar batman, superman, wonder woman, flash, green lantern, hawkgirl ve martian manhunter.

superman rolünü bir kez daha henry calill'in canlandıracağı filmde batman'i tekrar ben affleck, aquaman'i jason mamoa, flash'ı ezra miller, wonder woman'ı gal gadot canlandıracak. filmin yönetmen koltuğunda ise zack snyder oturacak.

chris terrio'nun senaryosundan beyazperdeye uyarlanacak olan justice league: part 1 17 kasım 2017'de amerika'da vizyona girecek.

son olarak filme oscar ödüllü j.k. simmons'ı eklenmesiyle kadro tamamlanmış.j.k simmons gotham city'nin gönüllere taht kuran komiser james gordon'ını canlandıracakmış.
 1. ağır bir dc comics fanatiği olduğumdan merakla beklediğim ,the avengers'a göre daha güzel olacağını düşümdüğüm film serisi.özellikle j.k simmons'un katılmasıyla daha güzel bir hal aldı.umarım hayal kırıklığı olmaz.

  the avengers'a göre süper kahramanları daha popüler olmasına rağmen yıllardır bir türlü çekilememişti.elinde böyle bir kadro varken,karakter hakları sıkıntısı çekmezken marvel'in başını alıp gitmesine karşın kahramanlarını toplamayı,film evreni kurmayı nihayet yeni akıl edebildiler.

  sadece yönetmen koltuğunda zack synder'in oturması hususunda biraz endişeliyim.önceki batman v superman filminde bazı sahneleri çok eleştirilmişti.inşallah bu sefer olacak zackcim synder.

  türkçe altyazılı fragman
 2. sinema uyarlaması zack snyder'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosu chris terrio tarafından kaleme alınan, dc comics'in çizgiroman serisi. filmin müziklerini isejunkie xl besteleyecek.

  vizyon tarihi: 17 kasım 2017 (abd)

  ***oyuncular***

  ben affleck - bruce wayne / batman
  henry cavill - kal-el / clark kent / superman
  gal gadot - diana prince / wonder woman
  ezra miller - barry allen / the flash
  jason momoa - arthur curry / aquaman
  ray fisher - victor stone / cyborg
  amy adams - lois lane
  amber heard - mera
  j. k. simmons - komiser james gordon
  willem dafoe - ???

  ***frangmanlar***

  official comic con trailer #1
  set ve çekim görüntüleri

  ***"unite the league"***

  23.03.2017 iti bariyle yayınlanan sneak-peek videoları:

  unite the league - the flash
  unite the league - batman
  unite the league - aquaman
  untie the league - wonder woman

  ***görseller***

  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07

  ***web***

  official website
  unite the league
 3. yeni fragmandan anlaşılan o ki zack snyder yine sanat yapmış.. ama film yaptığına inanmıyorum veya inanmaya korkuyorum.. sanat kesin yapmış ama...
 4. mother box'lar ve uçan devasa böceğimsiler, bvs'nin sonunda vaadinde bulunulan darkseid'ın yaklaştığını gösteriyor. fakat bu, avengers'ın thanos'la karşılaşması gibi bir şey, eğer gerçekten adım adım hazırlamazlarsa çok acele edip insanların kurguya alışmasına fırsat vermeyecekler. filmin güzel olacağını düşünüyorum orası ayrı.

  edit: ilk filmden doomsday'i harcadıklarını unutmuşum, yapacak bir şey yok. geri de gelebilir gerçi ama, gelmese daha iyi olur gibi.