1. para ya da limitsiz kredi kartıdır.
  ee
 2. ee peki, bu kafaları kim susturacak?
 3. şimdi arkadaşlar siz böyle diyorsunuz ve ben sinirleniyorum. o yüzden olmamaya çalışacağım ama biraz kırıcı olabilirim.
  birincisi sığlığın cinsiyeti yoktur.
  ikincisi her insan çevresindeki insanları kendi seçer. arkadaşlarınız, sevgiliniz, eşiniz vb. yakınlık kuracağınız insanlar sizin seçiminizdir. özellikle birlikte olduğun insan senin seçimin arkadaşım. yani bu ne demek? şu demek: eğer sen kadın susturucu kredi kartıdır, paradır diyorsan demek ki sen böyle kadınları sokmuşsun hayatına. demek ki sen parayla susturabileceğin kadar sığ kadınlara ilgi göstermişsin ve bu da benim gözümde seni onlar kadar sığ yapıyor.
  sonuç olarak; hayatınıza soktuğunuz, değer verdiğiniz insanlar konusunda seçici olun ki saçma sapan cinsiyetçi genellemeler yapma ihtiyacı hissetmeyin.
 4. para ya da limitsiz kredi kartı değildir. sen zannediyor musun ki rotshchild'ların rockafeller'ların eşleri susmasını biliyor? bilmiyor. karı dırdırından kurtulmanın en iyi yolu kadınlarla sadece seks için beraber olmaktır. biz (biz derken sadece ben değil, hemen hepimiz) kadınların arzu odağı olmadığımıza göre, kadınlarla sadece seks için beraber olmanın en iyi yolu da para ya da limitsiz kredi kartıdır. başa döndük iyi mi.
 5. ne koli bandi ne cüzdan hicbiri gecerli degil arkadaslar, en iyisi mi siz kadınların agzini igne iplikle bir guzel dikin, ellerini ayakkalarini sıkı düğümlerle bağlayın, kafasına da bir tasma takın sonra da atın binanın bodrumuna. geceleri cikarıp işinizi görür geri yollarsınız bodruma. sonra hep siz konusursunuz rahat rahat ohh dunya varmıs dersiniz.
 6. olağan üstü kusursuzlukta, muhteşem herif kişileri kadını susturma sevdasına harcadıkları enerjiyi zihinlerindeki kirli havayı temizlemeye harcasalardı dünya çok daha güzel bir yer olabilirdi. şimdi sırada serbest çağrışım:
  bandista-olur olmaz
 7. barınç
  mutlu
 8. para olmasına ve olduğunun dile getirilmesine o kadar sinirlenenler olmuş ki arınıp gelmişler. ahahahha. zaten "kadın" diye açılan başlığa utanmadan gelip "bayan" "kız" ayrımı muhabbeti yapabilecek, anneniz de böyle değil mi muhabbeti yapabilecek insanın suratına 2 tomar para atın susar. popülizmde çığır açılmış. şu adamlardan az farkınız olsun http://thegeyik.com/wp-content/uploads/2014/07/umut-sarikaya-ilk-anarsistler.jpg

  feminist, a.k.a hypocrite nedir ne değildir merak edenler için (bkz: feminizm)
 9. paradır.
 10. cinsiyet ayırmaksızın bir insana hak ettiği değeri vermek en basit formüldür.