1. zengin iyi seks yapan ahlaklı kültürlü efendi erkek. varsa öyle erkek gelsin beni de siksin.
 2. şahsen ben pırlanta isterim. net.
 3. her şeyi isterler. dünyayı ver uzayı isterler, uzayı ver evreni isterler. kısaca ne istediklerini kendileride bilmez.

  tanım: cevabı hiçbir zaman netleşmeyecek soru.
 4. kadınlar ne ister başlığı cinsiyetci bir başlık olmuş her kadın aynı olmadığı gibi her erkekte aynı değildir. kimi erkek vajina ister kimi erkek penis vs vs.
 5. hiç değilse kendilerini "aydın, kültürlü, entelektüel... " gibi tanımlamalarla öne çıkaran ya da öyle görünen /görünmeye çalışanlarca kategorize edilmemek, cinsiyetçi yaftalara maruz bırakılmamak isterler mesela.

  sürekli "kadınlar şöyle, kadınlar böyle" genellemeleriyle aşağılanmamak isterler. yüzlerce kitabı yalayıp yutmuş bütün o bilge adamların, hiç değilse okuduklarını içselleştirip, türümüzü "kadın-erkek" diye sınıflandırmadan artık "insan" paydasında birleşmelerini isterler. çünkü bilirler ki ancak cinsiyetçilik ortadan kalktıktan sonra birbirimizi gerçekten anlayıp zıtların birliğine varabiliriz. zıtlıklar, farklılıklar iyidir ve hayatın dengesi bunda gizlidir. farklı olduğumuzdan değil midir "kavgalarımızın böylesine ateşli, sevişmelerimizin böylesine tutkulu" olması?
 6. sevgi ve saygı isterler. '' adam '' yerine konulmak isterler. adamlığı tırnak içinde yazıyorum. çünkü adamlık cinsiyet meselesi değildir .
 7. sevilmek değer görmek isterler ama sizden değildir bu istekleri ona asla değer vermeyecek adam yerine koymayacak üzecek x kişisindendir. oysa sizi anlasa sevse siz ona istediğinden bile daha çoğunu verirsiniz.
  wtf
 8. ne istediğimizi bile yalnızca kendileri üzerinden anlamaya çalışan ama hiçbir şey anlayamayan ve bu yüzden kıvrım kıvrım kıvranan, çok bilmiş, ama bilmesi gerekenleri hiç bilmemiş ve bu kibirle bilemeyecek olan, öncelikle kendilerini ve elbette kadınları anlamak yerine utanmadan ahkam kesmeye ve zırvalamaya devam eden adamların (burada erkek anlamında) hayatımızdan uzak durmasını isteriz (buraya çok yakışan fena halde cinsiyetçi bir küfür vardır ama yazılı olarak küfür yazmama kararımdan dolayı yazmıyorum fakat hepiniz anladınız eminim).
 9. güvende hissetmek olabilir.
  kuz