1. seksli bir şeyler düşünüp bu başlığı açan onca insan olacaktır bundan sonrasını okumanız sizin için hüsrandır arkadaşlar hiç zorlamayın.
  kadınsızlık yorgunluktur. her an hayattan bezmişlik yastık izleriyle dolu suratınızı saat 12de hala o yastıktan kaldıramamaktır. aidiyet hissini asla karşılayamamışsınızdır. tostunuzu hazırlayan biri yoktur. sizi öpen sizi özleyen size değer veren biri; artık yoktur. her baktığınız yerde dert görmektir var oluşu hissedememektir. genelde adamakıllı bir ilişkinin bitişinin 3 ay sonrasında başlar bu hislerin baskınlığı. alışırım dediğinizde ne kadar yanıldığınızı anlamanız 3 ay sürer. whatsapp'a bakıp bir mesaj beklersiniz onlarca kişi yazar ama o kadın yazmaz. saat 5 olur eve ulaşırsınız pcyi açıp boş ekrana bakarsınız. ama kimse dışarıdan anlayamaz düşündüklerinizi. güç olarak da kullanılabilir. seks özlemi de yaşatır.
 2. 5+ yıllık süründüren ve özgüven sıfırlayan bir ilişkiden sonra cennete düşmek gibidir. ilk başta sanırsınız ki düştüğünüz yer cehennemdir. çünkü yalnızlık sarar etrafınızı. oysa kafanızı kaldırıp baktığınız zaman uçsuz bucaksız ovalar, dağlar, ormanlar, göller ve akarsular görürsünüz.
  etrafınızı saran yalnızlık değil, tertemiz, taptaze, mis gibi bir havadır.

  kadınsızlık bir erkeğin elindeki en büyük güçtür. bir kadın tarafından kullanılma ihtimalini sıfıra düşürür. ve kendinize hakim olmanın verdiği hazzı yaşarsınız.
  özgürsünüz bir kere. size itiymiş gibi davranan kadınlara gerçekten ihtiyacınız yok.
  bizzat şahit oldum kaç tane kadının, erkeksi özelliklerine dem vurarak erkekleri kullandığını.

  kendi ihtiyacı olduğu zaman türlü şebeklikler yapıp, oyunlar yapıp erkeği yatağa atan ama erkek istediği zaman duvar gibi bir hayır yanıtı veren, erkeği evcilleştiren, onun kıymetini bilmeyen kadınlara gerçekten ihtiyacınız yok. tek olun yahu yalnız olun. başarın bunu.
  dimdik ayakta durabilmek, evine girdiğin zaman sana surat asacak bir kadının yokluğu kadar başka ne huzur verebilir insana. sürekli taleplerde bulunan, sürekli memnuniyetsiz, sürekli bir şeyler isteyen, kendi kişiliğini erkeği kontrol ederek tamamlayan kadınlardan uzak durun. benim şansım bunu genç yaşta görmüş olmam.
  şimdi oturup bir kadınla 2 şişe şarap dahi içsem ona hayır diyebiliyorum ve diyorum. sırf bunu yapabildiğim için. içimdeki o ezikliği tatmin edebilmek için reddetme hakkımı kullanıyorum. bir birey olarak, bir insan evladı olarak hayır diyebilme lüksünü tadıyorum.
  sevgiye gerçekten muhtaçsanız çocuk sevin. çocukların sevgisi karşılıksızdır. evlatlık edinin, vakıflara gidin, kurumlara gidin. yeğenlerinizi sevin. ama evlenmeyin. o kafesin içine girmeyin. o tasmayı boynunuzdan geçirmeyin. ha çok iradeli ve güçlü bir karakteriniz varsa bilin ki o evde huzur olmayacak. kadının size üstünlük kurmak için o evde yapmayacağı şey kalmayacak. ve evet genelleme yapıyorum. çünkü tek bir istisna bile yok.

  kadın düşmanı mıyım. hayır.
  kadınlardan nefret mi ediyorum hayır.
  kadınların özgürlüğünü kazanmalarını, ekonomik bağımsızlıklarını kazanmaları istiyor muyum. evet
  kız çocuklarının okutulmalarını destekliyor muyum evet.
  bir kadının boynuma tasma geçirmesini destekliyor muyum. hayır.

  annenizin kıymetini bilin. şu hayatta güvenebileceğiniz tek kadındır kendisi...