1. taksim ve kadıköy'de olmak üzere iki adet şubesi bulunan güzel mekan. taksimde samimi dostlarla samimi bir ortamda oturulmak istenmişse buraya gidilir, arkada çalan -genellikle- ezginin günlüğü, pilli bebek, peyk, bajar vb. gruplar eşliğinde güzel güzel oturulur; konuşulmasa, muhabbet edilmese de olur.
    mekan, ismini bulunduğu 26a bina numarasından mı almıştır, numaraya numaralığını veren mi mekandır, bilemiyoruz.
    ölücük anlamında anlaşılmasın, beşiktaşta -büyük çoğunluktaki- kafeler gibi ikide bir muhabbetin içine dalıp "bi şey alır mıydınız" diye bölmezler. hatta genellikle, siz el etmeden yanınıza da gelmezler sipariş almak için. eğer sipariş almaya gelirlerse yanınıza, bi yoğurtlu ya da domates soslu makarnalarını yiyin, seversiniz.
  2. kola ve wifi sormayın, aman diyim.
  3. wifi şifresini sorun, zira sorunca şifresini söylememezlik yapmıyorlar . hatta wifi aracılığıyla autocad indirmişliğimiz vardır zamanında, kusurumuza bakmasınlar. bir ödev için acilen kurmamız gerekiyordu.
  4. kadıköy'de bulunan şubesi caferağa spor salonunun hemen yanındadır. gitmeyeli 2 sene olmuştur. 2 sene öncesinde genellikle anarşistlerin takıldığı bir kafeydi. ama bireyselci olmayan anarşist komünistler. perşembe günleri film gösterimi olurdu 3-4 kişi falan izlerdi. şimdi ne zaman önünden geçsem oturacak yer bulamıyorum.