1. trollerin sonunu getirmek için çözümü bulduğunu farkettiğim, youreads'in kalitesini arttıran yazar. ayrıca sanıyorum kendisine borçlandım.
 2. son zamanlarda sadece arada bir okumak için girdiğim youreads'te bir şeyler yazdığını görünce mutlu olduğum, enerjisi yüksek, yazdıklarıyla beni gülümseten, elinde hunisi hazır ve nazır, trolleri temizlemeyi kendine görev edinmiş, tatlı mı tatlı youser.
 3. bana aşık olduğu için bu kadar benle uğraştığını düşündüğüm youser. her büyük aşk nefretle başlar sonuçta(*:swh)
 4. badboy'a fena takmış yazar. nerede saçma bir yazı yazsa direkt ensesinde bitiyor.

  adam haklı bence, sözlükte trollüğe prim verilmemesi gerekiyor. demokrasi demokrasi derken sonumuz ekşi gibi olacak.

  may the force be with you
 5. son derece etkili eylemlerini destekliyoruz..
 6. kendisini buldum galiba:

  http://i.hizliresim.com/OMR2G4.jpg

  orda burda ırkçılığı yermesine ve "off yha ırkçılık bitsin de dünyada rahat rahat gezelim" gibi çakma hümanist cihangir solcularının ağzından konuşmasına rağmen, abd emperyalizminin sağ eli kürtçü terör örgütlerine sempati besleyen biji obama savunucusu.

  dün de söyledim, bu şahıs ayrıca badboy nick'iyle sözlüğe pislikler yayan kendi gibi bir kürtçüyü aşağılayan, yazdıklarının troll içerik barındırdığını söyleyen bir başka kürtçü. badboy'un ve twitter'da şu şeyi paylaşan kişinin aynı kişi yani ben olduğumu iddia etmiş asjdksajd:

  http://i.hizliresim.com/DJEjJZ.png

  moderasyona başvurup her türlü bilgiler karşılaştırılsın ve kimin kim olduğu ortaya çıksın deyince de sus pus olup laf değiştiriyor bu acınası form. badboy'un kendisi bile gelip onun ben olduğunu söylediği için bu arkadaşla dalga geçti ama nafile efendim, kürtçü kafa almıyor olsa gerek.

  kendi içerisinde bölünen bir ideolojidir işte bu mide bulandırıcı kürtçü terörizmi. lakin kendisinin de bildiği gibi bir gerçek var ki, badboy denen eleman maalesef bir kürt ve kürtçünün ta kendisi.

  kürtçülük işte böyle bir şey tatlım. sempati beslesen bile kendin de inanamayıp troll falan dersin öyle aahahaahahjshja
  slipo
 7. yorumlarını, yorumlama tarzını çok beğendiğim youser.

  son günlerde hakkında yazılanlar da biraz üzdü açıkçası. tartışmaları takip etmedim ama haketmediğini düşünüyorum.

  ben onu tartışmalarla değil, keyifli yorumlarıyla bildim, öyle devam edeceğim.

  ve ayrıca: yaşasın kısa donlu velet özgürlüğü! *
 8. 14 yaşındaki baran ile peçete muhabbeti çevirirken yazdığı yorumu silinen youser.

  demek ki bi künefe kadar dahi yararlı bir yorum değilmiş ki silinmiş.
  çok da şeyyapmamak lazım.
 9. troll başlığı bitiş noktası gibi güzide bir yorumu ile beğenimi toplamış youser ancak trollük müessesini engellemek pek mümkün değil, kendisini yorumları ile ile badi listeme de eklediğimi belirtmem gerek. youreads derli toplu bir site, kişisel alınganlıkları bırakıp ayarlar ile istenilen kanallar, istenilen yazarlar, istenilmeyen kanallar ayarlamak pekala mümkün. hiç bir bilgi yalnız başına değerli değildir, emin değilim ancak gitmesine kısmen sebep olduğumu düşünerek bir zeytin dalı uzatmak gerektiğini düşünüyorum.