• youreads puanı (2.00)
 1. ayrıca vel' koz yorumuda ayrı biz güzeldir.
 2. youtube'un türkiye kanalının en çok izlenen videosudur. bir kaç ay önce "balıkesirin çılgın eşekleri" videosunu geride bırakarak bu ünvana sahip olmuştur.

  tabi 70küsur milyonluk ülkede çiftleşen eşeklerin videosu 83 milyon kere izlenirse, pek kolay olmuyor onu geçmesi. saygılar.
 3. beğenmiyorum bu şarkıyı, bu kadını da, sesini de, burnunu da...

  ve şaşırmıyorum doğrusu, youtube'un türkiye kanalında "balıkesirin çılgın eşekleri" videosu ile kapışmasına.. benzer kategori en nihayetinde..
 4. adını bile bilmeyen insanların olduğunun farkına varmayıp "çıkış yapalı 2 yıl oldu hala bana en iyi çıkış yapan şarkıcı ödülü veriyor gerizekalı* üniversite klupleri bir de üniversiteli olacaklar." diye bıdırdamasıyla ana bu kim dediğim kadın şarkı söyleyen.

  edit: "2.5 sene oldu, hâlâ bana en iyi çıkış ödülü vermeye cürret eden mal üniversite klüpleri. hayır, siz üniversitelisiniz ya, ben ona yanıyorum. yıllardır 'törene gelirsen ödül var' ezikliğinizi bilmeyen yok ama mastürbasyonunuza beni karıştırmayın" demiş tam olarak. rezalete bakar mısın?

  paranikko'ya bulduğu için teşekkürler efendim, bu da burda bulunsun. dinleyecekler okusun.
 5. dinlemeye tahammülüm yok. sizin de olmasın
 6. rezil türk popunun örneklerinden. mıy mıy da mıy mıy.
 7. sen o kadar konservatuar oku ,müziğin bel kemiği piyano ve batı müziğini en detaylı eserlerine kadar gör sonra gelip bu abuk subuk pop şarkılarını yap.bu insanlara ancak piyasa şarkıları yapmaktan vazgeçtikleri zaman sanatçı derim.parayı sanatın önünde tutuyorsan sen sanatçı değilsin kusura bakma.
 8. dua, huzur, şükür, kader, cennet, melek, nur gibi kelimelerden oluşan sözleri vardır. ilahi mi şarkı mı belli değil. geçen yaz bununla ilk dansını etmeyen çiftlerin nikahını kıymıyordu belediyeler. zaten geçen yaz o kadar çok düğün üst üste geldi ki dünya, benim için yuvarlak değil topuz şeklindeydi o dönem. bir de hepsinde bu şarkı, tiksindim yemin ederim.

  bildiğin içli pop işte, nesini sevdiler bu kadar anlamadım. ayrıca o evliliklerden doğacak çocuklardan da ilk türk astronotu çıkmaz.
 9. ben bu şarkıyı mustafa ceceli söylüyo sanıyodum ya
 10. handjob başlığından daha zararlı olduğu kesin olan şarkıdır.

  ki handjob başlığından yarar elde edilebilir de.

  lakin bu arkadaşın kimseye en ufak bir yararı yok.

  edit: sol frame'deki handjob başlığının birkaç saat frame'de değişik entry sayılarıyla yer alıp, sonra bir anda yok olmasına atıf yapılmıştır.