1. hangi kategoride açacağımı bilemediğim başlık.
  çünkü başlığı da ben uydurdum, başka bir isim bulamadım.
  belki "türkiyede erkek olmak" başlığına da yazabilirdim, fakat bu herkesi genellemek olurdu ve eminim ki haksızlık olurdu.

  nedir bu "kapalı devre erkek", anlatayım.
  kapalı devre, yani kapalı beyinli erkek, artık çevresinin mi, kendi ufkunun mu, toplumun mu kurbanı olmuştur bilemem ama beyninde 3 şey vardır:
  1. araba
  2. karı-kız (kendi tabirleriyle)
  3. ortam
  opsiyonel olarak ortam başlığının içine parayı da ekleyebiliriz.

  hatırlarsınız, siz ilkokulu ortaokulu bitirip liseye geçtiniz, lisede kız arkadaşlarınız oldu, güzel güzel muhabbet ediyorken yanınıza koşarak terden pembeleşmiş yanaklarıyla o kapalı devre geldi ve bağırdı: " ooo anlayalım kankaa, kolay gelsiin heheh"
  dediniz ki, tamam, büyüyecek.

  lise sona geldiniz, değişiyorsunuz, gelişiyorsunuz yani yenileniyorsunuz yavaş yavaş ama etrafınızda bu kapalı devreler varsa bir bakıyorsunuz konuştuğunuz şeyler aynı. sadece etraftan geçen arabalar, internetteki araba haberleri, fiyatları ve tabii ki "karı-kız". tamam diyorsunuz, daha büyüyecek, büyüyeceğiz, yine değişeceğiz.

  üniversiteye geliyorsunuz, alanlarınız var, hobileriniz var, meşgaleleriniz var. bunların illa ki toplumda "elit, havalı" olarak görülen şeyler olmasına gerek yok örneğin avcılık olabilir, fotoğrafçılık olabilir, pul koleksiyonu olabilir, spor olabilir, veya model araba koleksiyonculuğu olabilir, binlerce şeyle örnek verilebilir.
  22 yaşındasınız üniversitede okuyorsunuz ve bakıyorsunuz ki bu işte bi yanlışlık var?
  her şey aynı, hala geçen arabaları konuşuyorlar, karı-kızı yatağa atmaya çalışıyolar - bakın bu "normal" veya tartışılır, ilişki olayı bambaşka, sadece konuşanlardan bahsediyorum. -

  belki kadın arkadaşlar anlamayacaktır, bizzat yaşadıklarımdan örnek vereyim, üniversitede sabah 8'de arkadaşımla buluşup birlikte gittiğimiz oluyordu okula, bakın sabah 8'de önünden geçen her kadınla ilgili size dönüp "kankaa verse siker misin?" "kankaa 100 milyar verseler.."
  ne düşünürdünüz acaba? sabah saat 8 diyorum. ve bu döngü 24 saat sürebiliyor ve bütün konular aynı yere bağlanıyor.

  +gitar çalıyorum.
  - oo ne karı götürüyosundur be kankaaa.

  +dünya turuna çıktım, 40'a yakın ülke gezdim.
  - oo ne karı götürüyosundur be kankaaa.

  +şimdi bir roman yazıyorum, yeni başladım.
  -oo ne karı götürüyosundur be kankaaa.

  +futbolcuyum, transfer oluyorum.
  -oo ne karı götürüyosundur be kankaaa.

  anladın di mi? adam default olarak hayattaki tüm zevkleri "karı" olarak görüyor. çünkü hayatında "karı" da görmemiş.

  aklı fikri tamamen bomboş bir seks fikriyle dolduğu için gerçek seks de yapamaz bunlar, bunlar sadece ağızla sevişir, arabayla sevişir, ve döner dolaşır sizin beyninizi siker.

  görüyorsunuz işte, var etrafınızda. hatırlasanıza, bi şeyi anlamadınız ve "ambale oldum" dediniz,
  bir ses bağıra bağıra "hahaha ne oldun hahahah ne dedin am mı haha" diye bağırmadı mı?
  gerçek hiç bir zevki yok, çünkü o kafasına kodlanmış veya kafasında yarattığı ortam-araba ve seksi yaşıyor, bakın yapıyor değil, yaşıyor.
  şunu eklemem lazım, bakın seks-ilişkiler-kadın düşkünü olmak bu meselenin dahilinde değil, zaten anlamışsınızdır. yoksa iflah olmaz bir romantik olarak anlatmıyorum bunları, duygusuz seks olmaz abi falan nutuğu çekmiyorum, olur. o ayrı. eleştirdiğim ve nefret ettiğim bu tür, vücudunun bütün hormonları ve abazalığını çenesinde ve kafasında biriktirmiştir. hayal ettiği, kralı olacağı o ortamı hayatı boyunca isteyecek, o arabalara ömrü boyunca ağzının suyu akacaktır.

  "bunlaaar" katlanılabilir türler değillerdir, çünkü bunlar hiç büyümez, olgunlaşmaz, 35 yaşında da aynı kalırlar.

  neyse, içimi boşalttım.

  "hahahah naptın boşaltmak mı dedin zuhhaha kanka yaa"