1. gün geçmiyor ki yeni bir skandal daha gün yüzüne çıkmamış olsun. üstelik de daha buharı üstünde olan ensar vakfı soruştırması devam ederken.

    şu kısma dikkat : m.ç.’nin (müdür) ifadesinde ş.b.’yi kızıyla birlikte okuduğu için tanıdığını daha önce odasına gelip, ailevi sıkıntılarından bahsettiğini, yine olay günü de öğrencinin odasına gelip rahat tavırlar sergilediğini, kendisine küs olup, olmadığını sorması üzerine de, cinsel içerikli konuşmalar olduğu sürece küs olmayacağını söylediğini, bunun üzerine de kendisinden etkilendiğini söylediğini ve tacizde bulunmadığını ileri sürdüğü öğrenildi.

    haberin tümü

    düşünün şimdi bu adamın kızının halini, tacize uğrayan kızı. ben müdürün kızının yerinde olmak istemezdim, olayın sadece sözlü taciz olduğunu düşünürsek.. baba demek güven demek, sırtına yasladığın.. anlamadığım bir mevzu var ki nasıl bir cinsel açlıktır bu?
  2. türkiyede gerçekleşen , toplumun duymaya alıştığı (malesef) bir başka taciz olayı. böyle bir iğrençlik olabilir mi ? sen babasın arkadaşım. senin adam gibi adam olman gerekiyor. kızının yüzüne nasıl bakacaksın ?
  3. farklı düşünelim. okullarda veya farklı eğitim noktalarında bu kadar pervasızlığın artmasının sebebi geçen seneki toplu görevden almalarla ilgili olabilir. çünkü atamalarda artık vasıf yerine biatçılık ve kölelik aranır hale geldi, seviye düştü, kalite yerlerde, durum içler acısı.

    biatçı adam ahlaksız adamdır özetle; fikirsizdir, kişiliksizdir, adidir, alçaktır! her türlü pisliği de yapar!