1. diğer iş arama sitelerinin hep bir tık önünde oluyorlar kanaatimce. kullanım ve kolaylık açısından da benim daha çok ilgimi çekiyor. her ne kadar içerik olarak saçma sapan gelse de.. iş arama sürecinde bu ve benzeri sitelere takılmamak gerek tabi.
  2. en büyük sıkıntısı tüm türkiye için yayınlanan ilanların hangi şehiri seçersek seçelim gelmesi. 50 tane kütahya iş ilanı var 300 tane ilan içinden seçmemiş gerekiyor.
  3. ilginç bir site gerçekten. uzmanlık alanımla ilgili işleri arattığım zaman karşıma oyuncu aranıyor ilanı çıkabiliyor. fakat diğer sitelere nazaran kullanımı ve içeriği daha iyi gibi geliyor bana.
  4. iş için aranan kriterler o kadar çok abartılıyor ki sanırsın uzaya füze gönderecek. ya da dünyayı kurtaracak. birde şu prezantabl o kadar iğreti geliyor ki gördüğüm ilandan anında uzaklaşma sebebim. bu siteden bir defa iş bulmuşmuluğum var o da sezonluktu şimdilerde kendimi test etmek için arada başvuru yapıyorum geri dönüş olacak mı diye. sonuç mu yüzde seksen "biz sizi ararız" :)